День знань у виправній колонії на Рівненщині

06.09.2017

День знань у виправній колонії на Рівненщині

Перше вересня День знань для всіх школярів України. Не оминув цей захід і Полицьку виправну колонію, адже тут перебувають також ті, хто ще мав би навчатись у школі. В’язні шкільного віку відвідують вечірню школу при колонії. За словами начальника виправної колонії Володимира Каламбета, було проведено святкові заходи з нагоди Дня знань.

День знань у колонії

В ньому взяли участь засуджені, які зараховані до навчання у Полицьку вечірню ЗОШ II-III ступенів при установі, вчителі та адміністрація установи. Позбавлені волі люди мають змогу реалізувати своє право на освіту.

В даний час у школі при колонії навчаються 43 учні. З 9 по 11 класи. Тут викладається повна шкільна програма. Щодня увечері приїжджають учителі з сусідніх населених пунктів і викладають свої предмети. По закінченню навчання учні отримують атестат зрілості.

Ув’язнені навіть мають право на дистанційні форми навчання у будь-яких вищих навчальних закладах України. Цього року школа мала до 20 випускників.

“Минулого року ЗНО наші ув’язнені здавали, але ніхто не досяг навіть мінімуму балів. Цього року ЗНО ніхто не здавав за відсутності такого бажання, бо здебільшого ледарюють” – зазначив Володимир Каламбет.

 

Джерело: www.polissya.net

 

, , , переглядів: 210

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *