Діти в небезпеці: Новий смертельний квест набирає обертів

10.12.2017

Діти в небезпеці: Новий смертельний квест набирає обертів

Не минуло і року як був затриманий головний адміністратор смертельної гри “Синій кит”. Батьки не встигли видихнути та заспокоїтися, як нова небезпека чатує на підлітків в онлайн просторі.

Про нову смертельну гру, під назвою “Червона сова” розповів уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба у своїй офіційній спільноті в Фейсбук

В попередніх матеріалах ми писали коментар психолога про те як діяти батькам — Як вберегти дитину від смертельного квесту

смертельний квест Червона сова
           НЕ СПАТИ 12 ДНІВ!

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

ДЕТАЛІ:
Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з «потойбічного світу»…

В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.

На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра “Червона сова”. Чекаємо підтвердження.

Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі:

– відчуженість
– втома
– постійно хоче спати
– сидить в мережі посеред ночі
– з’являються порізи на руках

Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!

смертельний квест Червона сова

Фото з інтернету

, , , переглядів: 169

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *