Діти яким не потрібна Україна? Школярі за проукраїнську позицію донесли на вчителя

28.12.2017

Діти яким не потрібна Україна? Школярі за проукраїнську позицію донесли на вчителя

Школярі в Донецьку фактично здали спецслужбам “ДНР” улюбленого вчителя і засновника одного з кращих в місті ліцеїв – Григорія Штейна. Донос відбувся у вигляді викладеного в інтернет підпільного запису, в якому відомий педагог-новатор намагається донести до школярів, що встановлена на окупованій частині Донецької області влада, є владою бандитських формувань.

звинуватили вчителя в проукраїнській позиції

Учні, активно не погоджувалися з ним, і саму дискусію з Григорієм Аркадійовичем, записали на відео, і виклали в Інтернет.

На записі видно і чутно як Штейн відкрито назвав бандитськими військові формування, які орудують в Донецьку, а їх ватажки навіть на офіційні заходи ходять з озброєною охороною.

Діти заперечували йому заїждженими штампами про продовольчу блокаду “ДНР” і обіцянки Петра Порошенка змусити дітей “республіки” замість походів до школи сидіти в підвалах.

В “ДНР” це відео вже викликало шквал критики на адресу вчителя і послужило початком його цькування

вчителя звинуватили в проукраїнській позиції

“Розстріляти. Буденно, без помпи. Так щоб могилу його навіть не шукали”, – пропонують в соціальних мережах прихильники “республіки”, міру покарання для педагога, який дозволив собі висловити власну думку.

вчителя звинуватили в проукраїнській позиції

Григорій Аркадійович Штейн в 1990 році заснував в Донецьку престижний ліцей “Коллеж” і є його директором. Він автор великої кількості наукових і методичних праць. Учні ліцею протягом багатьох років займали призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах.

Джерело: ostro.org

, , , переглядів: 344

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *