Дитячі підгузки: правда та міфи

27.07.2017

Дитячі підгузки: правда та міфи

Дитячі підгузки – річ, яка значно полегшує життя молодим батькам. Використання їх – дійсно спрощує життя мамам і татам. Але наскільки вони безпечні для малюків? Чи загрози здоров’ю від «памперсів» все-таки надумані? Що стосовно міфів та фактів кажуть спеціалісти. Давайте спробуємо розібратися.

Підгузки

Підгузки викликають подразнення і попрілості

Міф
Подібні неприємності можуть бути пов’язані з декількома причинами: своєчасна заміна підгузника і наявністю в складі памперса віддушок, які й провокують такі реакції. В даному випадку достатньо дотримуватися правил гігієни і вибирати продукцію перевірених виробників.

Правда
Причинами запалення є неправильне використання підгузників або їх низька якість. Перші кілька місяців підгузники важливо міняти кожні 3-4 години, в іншому випадку ніжна шкіра малюка може подразнюватися.

Носіння підгузників викривляє ніжки

Міф
Насправді все зовсім навпаки: коли малюк носить підгузник, він знаходиться в фізіологічно правильному для немовлят положенні. При цьому важливо не забувати підбирати дитині памперс за розміром.

Правда
Форма ніг передається у спадок і носіння підгузника абсолютно ніяк не впливає на те, якої довжини або розміру будуть ніжки у вашої дитини. А ось дефіцит вітаміну D, фосфору і кальцію негативно позначається на формуванні кісткової тканини. Врахуйте це, коли будете складати свій раціон під час годування дитини грудьми.

Памперси можуть викликати бeзпліддя у хлопчиків

Міф
Деякі експерти вважають, що через “парниковий ефект”, який створюють памперси, у хлопчиків знижується активність сперматозоїдів, що в кінцевому підсумку призводить до бeзпліддя.

Правда
Це, мабуть, самий безглуздий міф про памперси, адже в такому ранньому віці стaтеві клітини ще не утворюються.

Джерело: http://nashamama.com

, , , переглядів: 296

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *