Дитячі розмальовки розповідатимуть про туристичні принади Рівненщини

31.03.2017

Дитячі розмальовки розповідатимуть про туристичні принади Рівненщини

Їх презентували на 23-ї міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», яка проходила в Києві

дитяча розмальовка

Розмальовка, як зазначили в обласному управлінні культури і туризму, стала продовженням проекту «Рівненщина туристична», в межах якого минулого року був виготовлений буклет із зображеннями 30 туристичних об’єктів Рівненщини.

Автором зображень для буклету був рівненський художник Олексій Огонь. З поміж 30 туристичних об’єктів обрали десятку найпривабливіших для туристів. Зображення цих місць потрапили до виданої дитячої розмальовки.   

Заступник начальника обласного управління культури і туризму Ярослава Гаврилова розповідає, що створюючи розмальовку, вони хотіли зробити щось цікаве для дітей:

“Виникла ідея зробити щось цікаве для дітей для того, щоб діти мали можливість розмальовувати ці об’єкти, дорослі мали можливість одночасно з ними працювати, розказувати їм про наші туристичні родзинки. Тобто це вже такий сімейний проект. Там є малесенькі малюночки в кольорі подані, щоб видно було, де яким кольором замальовувати. Розмальовок виготовлено 1000 штук. Ми не маємо права продавати такі речі. Вони поширюються тільки на виставкових заходах.”

Розмальвка тараканівський форт

Зі слів Ярослави Гаврилової, у розмальовці розмістили

“Острозький та Дубенський замки, Тунель кохання, Тараканівський форт, музей бурштину. Базальтові стовпи та інші туристичні об’єкти.”

Розмальовка Тунель кохання

Друком розмальовки займалася рівненська фірма «Інсайт». Її наклад – 1000 примірників. Вартість одного примірника книжечки – 9 гривень. Профінансований проект обласним бюджетом, з коштів передбачених програмою розвитку туризму на Рівненщині.  

На виставці у Києві вже роздали відвідувачам 400 перших розмальовок «Рівненщина туристична».

Рівняни поки що не зможуть придбати туристичну розмальовку. Ярослава Гаврилова каже, що у продаж вона може потрапити лише у випадку, якщо хтось за власний кошт візьметься її надрукувати. А вони проти цього, обіцяє, не протестуватимуть.

Джерело: radiotrek.rv.ua

, , переглядів: 462

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *