Дитячі табори на Рівненщині можуть не розпочати новий сезон

06.03.2017

Дитячі табори на Рівненщині можуть не розпочати новий сезон

Коштів на відкриття сезону в закладах немає

Дитячі табори відпочинку «Агатівка» що в с. Симонів, Гощанського району   та «Країна мрій» с. Межиріч, Острозький район не мають можливості приймати дітей в 2017 році. Адже, кошти які були зароблені минулого літа вже закінчилися. Підняття мінімальної зарплати та комунальних послуг забрало всі кошти таборів.

Зараз дитячі заклади не мають коштів, на підготовку до нового сезону. Персонал таборів теж прийдеться звільнити. Одна «Агатівка» потребує 10 млн для повноцінної роботи, але в обласному бюджеті коштів закладено значно менше, розповідає директор табору Петро Стахов:

“В обласному бюджеті закладено 5 мільйонів 200 тисяч, а для того, щоб нормально функціонувати, тільки моєму закладу необхідно 10 мільйонів. Почати підготовку можна. Рішення кабміну стоїть – 3200, і нікуди нам від нього дітись, але постало питання, що першого червня ми не почнемо роботу.”

 Нагадаємо, що згідно з новим проектом обласної ради частину від вартості путівки компенсуватиме бюджет області та територіальних громад, отож влада очікує збільшення потоку маленьких відпочивальників.

Детальніше можна дізнатися тут:

Дітям з Рівненщини будуть компенсувати вартість путівок

Але адміністрація дитячих таборів не надто сподівається на цю програму, адже раніше з районів отримували декілька десятків тисяч гривень, проте цього санаторіям критично мало. Тож Петро Стахов запропонував створити депутатську робочу групу для того, аби владнати питання із фінансуванням оздоровчих таборів, яких на Рівненщині функціонує вісім, та вберегти їх від закриття.

Джерело: radiotrek.rv.ua

 

, , , переглядів: 1 021

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *