ДИТЯЧІ “ЖІНОЧІ ПРОБЛЕМИ”

15.02.2017

ДИТЯЧІ “ЖІНОЧІ ПРОБЛЕМИ”

Ви щасливі тим, що маєте донечку. Рік за роком вона зростатиме, стане школяркою, далі – дорослою дівчиною, а згодом – жінкою, матір’ю.

Її дівоче, жіноче життя великою мірою залежить від стану здоров’я в. цілому, зокрема, від розвитку і функціонування органів статевої системи. Ці органи, що у зрілої жінки забезпечують продовження роду, потребують уважного ставлення до себе впродовж всього життя дівчинкидівчинижінки.

дитячий гінеколог

Ранній дитячий, дошкільний період є дуже вразливим, оскільки імунна система організму ще недостатньо міцна.. В цьому віці у дівчаток можуть виникати захворювання статевих органів, в основному зовнішніх. Це запальні процеси: вульвіти, вульвовагініти.

Слизова оболонка статевих губ у малих дівчаток надто тонка, легко подразнюється і інфікується. Цьому сприяє недотримання гігієни, тісна білизна, особливо синтетична, глистні інвазії, зокрема гострики. Вульвовагініти часто бувають у дівчаток з ексудативним діатезом, на фоні порушення обміну речовин, а також у дівчаток, що часто хворіють на респіраторні вірусні захворювання, у зв’язку з пригніченням імунітету.

Неліковані вульвовагініти можуть ускладнитися синехіямице зрощення статевих губ, що інколи повністю закриває статеву щілину, порушує відтік сечі і сприяє виникненню висхідних запальних процесів сечовивідних шляхів (цистоуретрит, пієлоцистіт), в ряді випадків і поширенню запального процесу на внутрішні статеві органи.

Мама дівчинки має бути обізнаною з особливостями будови статевих органів дівчинки та статевого розвитку її в цілому. При проведенні інтимного туалету дівчинці слід оглядати зовнішні статеві органи, і при найменших, змінах: почервоніння, набряк, злипання статевих губок, надмірні виділення, – привести дівчинку на огляд до гінеколога дитячого і підліткового віку.

Не слід упереджено ставитись до огляду Вашої доньки гінекологом уже з дошкільного віку. Відвідавши кабінет дитячої гінекології, Ви отримаєте у лікаря корисну інформацію з питань статевого розвитку і. профілактики захворювань статевої системи, з раннього віку виховуйте у дівчини уважне ставлення до свого здоров’я і задатки статевої культури.

Інформація надана:

Лікарем – гінекологом дитячого та підліткового віку (від 0 до 18 років)

Каширіною Наталією Євгенівною

(093)256-07-36

, , , переглядів: 556

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *