Дитячий гороскоп на 2017 рік

13.02.2017

Дитячий гороскоп на 2017 рік

Інколи батьки не розуміють походження дитячих капризів, і не знаходять повного взаєморозуміння зі своїми дітьми. Адже, поведінка дитини залежить не тільки від того що вона бачить у своєму найближчому колі. Значний вплив на характер дитини має знак зодіаку в якому народжена дитина.

Дитячий гороскоп 2017

Для дітей — Овнів 2017 рік буде відмічений тим, що вони гостро проявлять свій характер. Батьки мають бути готовими до того, що дитина буде сперечатись з ними, показуючи свій гострий розум. В цей період важливо бути дуже коректними з маленьким Овном, розуміти його.

Тільки так можна досягти довіри у відносинах. Крім того, гороскоп для дітей 2017 свідчить, що Овни в 2017 році будуть жадати нових знань та інформації, доступ до якої мають забезпечити батьки.


Тельці протягом 2017 року заведуть багато нових друзів та хобі. Зазвичай діти-Тельці не схильні до спілкування, проте батьки мають бути готовими надати їм більше свободи за для розкриття їх потенціалу.

Близнюки будуть дуже активними протягом року, не раз оточення буде нарікати на їх поведінку. Важливо без сварок пояснити дитині, як треба себе поводити.

Для Раків рік буде небезпечним. Вони будуть багато хворіти і не встигати за програмою навчання. Батьки ж мають зробити все можливе, щоб допомогти своїм дітям не відстати по навчанню. Влітку треба буде відвезти дитину на оздоровлення, щоб наступний рік пройшов продуктивніше.


Леви не порадують батьків слухняністю. Дитячий гороскоп 2017 попереджає: за ними варто буде дуже пильно дивитись, бо одного разу батьків може вразити новина про те, що трохи старші Леви балуються палінням, або навіть алкоголем.


Діви в 2017 році будуть слухняними. Проте через погані відносини із ровесниками дитина-Діва багато часу буде проводити на самоті. Батькам необхідно виявити причину такого стану речей і вчасно допомогти дитині адаптуватись у колективі.

Дитина-Терези буде часто змінювати оточення за обставин, які від неї не залежать. Це призведе до того, що дитина може відчувати себе самотньою та розгубленою. Батьки мають знайти Терезам хобі, яке займе весь їх вільний час.


Скорпіони на початку року стануть некерованими, в них розпочнуться проблеми з навчанням. Важливо, щоб в цей період батьки пояснили Скорпіонам важливість освіти.

Стрільці протягом року будуть проходити стадію становлення особистості. Їм потрібно надавати більше свободи, покладати на них відповідальність — це допоможе формуванню позитивних якостей дитини.

Гороскоп для малюків 2017 застерігає: діти-Козороги будуть дуже стурбованими та закритими в собі. Варто буде віднайти причину проблем, які турбують дитину, і розібратись в них. Так можна буде дати старт для розвитку Козорогів.


Діти-Водолії мають дуже тонку душевну організацію. Тому, якщо в 2017 році з ними будуть виникати проблеми, то необхідно буде знайти правильний підхід до дитини, а не кричати на неї чи змушувати робити щось проти її волі.


Малюки-Риби в цьому році будуть прагнути батьківської уваги. Необхідно дарувати їм стільки любові й тепла, скільки потребуватиме дитина, дізнаватись про їхні страхи та бажання і брати активну участь в їхньому житті.

Джерело: sylnaukraina.com.ua

, , , переглядів: 521

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *