Дитячому садку на Північному — бути

26.04.2017

Дитячому садку на Північному — бути

Напевне усі жителі нашого міста знають про гостру нестачу місць у дитячих садочках Рівного. Звісно, найболючішою ця тема є для батьків дошкільнят. І повним абсурдом є ситуація коли недобудований дитячий садок занепадає в найбільш населеному мікрорайоні міста. Проте, після сьогоднішнього повідомлення з’являється надія  на те що ще хоч сотня малюків зможе реалізувати своє законне право – безоплатне навчання в дошкільних навчальних закладах.

У результаті домовленостей голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка та міського голови Рівного Володимира Хомка недобудова дитячого садочка, розташованого за адресою Коновальця, 16, знімається з продажу.

недобудований дитячий садок

Відповідно до згаданих домовленостей, місто бере на себе зобов’язання виготовити проект реконструкції та провести експертизу об’єкту, а обласна державна адміністрація сприятиме у підготовці усіх необхідних документів та клопотатиме перед Урядом і конкурсною комісією для включення цього проекту у перелік об’єктів, які можуть отримати фінансування за рахунок кошів Державного фонду регіонального розвитку. При цьому співфінансування буде відбуватися за рахунок місцевого бюджету.

недобудований дитячий садок

Варто нагадати, що згадана недобудова дитячого садка останнє десятиліття перебувала у власності «Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука».

Наразі відбувається процес передачі дитячого садочка від інституту у власність міста. Після завершення цієї процедури місто замовить проект реконструкції. Добудова згаданого дитячого садка зніме проблему дефіциту місць на мікрорайоні «Північний».

За інформацією: Рівненської міської ради

, , переглядів: 540

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *