Дітям з Рівненщини будуть компенсувати вартість путівок

05.03.2017

Дітям з Рівненщини будуть компенсувати вартість путівок

Частину путівок надаватимуть безкоштовно, іншим – частково компенсують ціну

Відпочинок дітей в санаторіях і таборах компенсуватимуть з бюджету області. Отримати путівку безкоштовно зможе особлива категорія дітей – діти-сироти, інваліди тощо.

Дітям які підпадають під Закон «Про оздоровлення та відпочинок»область виділятиме суму рівну двом прожитковим мінімумам, тобто 3400 гривень.

Різницю доплачуватимуть батьки. Новацією стало те, що родина сама обиратиме заклад для відпочинку дитини, говорить керівник управління молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський:

Ми не будемо проводити тендер на закупівлю путівок, тому що обирається нижча ціна, а відповідно нижча якість надання послуг. А батьки тепер будуть самі вибрита наш обласний заклад куди вони хочуть направити дітей.”

Отож, між батьками, Рівненським обласним центром оздоровлення та закладом оздоровлення чи відпочинку укладатимуть тристоронню угоду. Заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко наголосила, що відтепер до часткового фінансування путівок дітям будуть залучати й ОТГ (обєднані територіальні громади), адже в районах практично не опікуються цим питанням.

Відтак, чим більше з місцевих бюджетів виділятимуть коштів на дитячий відпочинок, тим більше місцеві громади отримуватимуть співфінансування від області. До речі, в цьогорічний обласний бюджет на програму оздоровлення закладено майже 6 млн гривень.

Категорії дітей які підпадають під дію Закону «Про оздоровлення та відпочинок»

соціальний відпочинок

, , , переглядів: 1 154

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *