“Фестиваль свідомого батьківства” у Рівному

16.12.2017

“Фестиваль свідомого батьківства” у Рівному

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує прийняти участь у “Фестивалі свідомого батьківства”.

"Фестиваль свідомого батьківства"

 

Це свято сімейного відпочинку та розвитку для батьків та дітей, яке відбудеться 17.12.2017 з 10 год ранку за адресою: Чорновола, 74. (Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).

На вас чекає цікава та пізнавальна програма, спеціально створена для батьків і дітей, а також для сімейного дозвілля!

Для батьків організатори запросили професійних спікерів, які підготували семінари та майстер-класи на інтригуючі теми, а для ваших діток чекає сюрприз – флешмоб “Скарбничка Рівненщини”. Ми разом дізнаємося, що таке “Story telling” та “Idea making”? Знайдемо відповідь на запитання, що таке “Освіта майбутнього”? Чи можливо вчитися та отримувати від цього задоволення?  Як перестати хвилюватись через кожне зауваження у школі?

Ви зможете відвідати 12 різних майстер-класів для дітей віком від 5 до 8; від 9 до 12; від 12 та старше.

На протязі всього дня для вас працюватиме святковий ярмарок, на якому ви зможете придбати подарунки для себе та близьких на згадку про цю незабутню подію. На протязі всього дня для вас працюватимуть професійні фотографи, які допоможуть зберегти ваші щасливі моменти життя! А наприкінці фестивалю, на гостей чекатиме кінотренінг, святковий розіграш подарунків від найкращих партнерів та благодійний аукціон! Творити Добро- це так просто!

, , , переглядів: 598

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *