Фізкультхвилинка: вправи для ранкової зарядки школяра

22.01.2018

Фізкультхвилинка: вправи для ранкової зарядки школяра

Маленькі школярі вранці люблять довше поспати, тож якщо ви налаштувались прищеплювати дитині любов до ранкової зарядки, першим ділом наберіться терпіння. Звичку до щоденних фізичних навантажень потрібно прививати дітям так само, як і необхідність мити руки і вмиватись.

ранкова зарядка для дітей

Пропонуємо вам основні вправи для дитячої ранкової зарядки:

1). Оберти головою.

Дитина повільно обертає головою спочатку за годинниковою стрілкою, а потім-проти. Повторити по 3 кола у кожну сторону.

2). Оберти плечима.

Зігнуті у ліктях руки піднімати вгору, пальці поставити на плечі. Виконати оберти руками вперед і назад. Повторити по 5 разів у кожну сторону.

3). Нахили вбік.

Руки поставити на пояс і виконувати нахили вбік, почергово вправо і вліво. Повторювати по 10 разів у кожну сторону.

4). Нахили вниз.

Встати рівно. Вдихаючи, підняти руки вгору і нахилитись уперед, опускаючи руки вниз, спробувати торкнутись долонями підлоги. Видих. Випрямитись, вдихаючи. Повторити 10 разів.

5). Присідання.

Встати рівно, ноги на ширині плечей. Присідати з прямою спиною, руки простягаючи вперед. Спробувати, не відриваючи п’яток від підлоги, присісти якнайнижче. Повторити 5-10 разів.

6). Коліно вгору.

Встати рівно, ноги на ширині плечей, руки на поясі. Видихаючи, різко підняти коліно до грудей, згинаючи ногу. Піднімати почергово ліве і праве коліно максимально високо. Для зручності можна трохи нахилитися вперед. Повторити 5-10 разів.

7). Вискакування.

Встати рівно, ноги на ширині плечей, руки на поясі. Вдихаючи, низько присісти, а видихаючи різко вискакувати вгору, відштовхуючися носками. Руки простягти вгору над головою. Повторити 5-10 разів.

8). Ластівка.

Встати рівно. Видихаючи, нахилитись уперед, руки розвести в сторони, одночасно піднімаючи одну ногу. Корпус тіла і витягнута нога мають ніби утворити одну горизонтальну лінію. Спробувати утримати таке положення не менше 10 секунд. Повторити 5-10 разів.

Останні дві вправи складніші, тож їх слід додавати до ранкової зарядки поступово, не вимагаючи від дитини “все й одразу”.

, , , , переглядів: 872

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *