Фотосесія новонароджених – шанс призупинити неповторну мить

30.01.2017

Фотосесія новонароджених – шанс призупинити неповторну мить

Нині нікого вже не здивуєш традиційними фотосесіями. Якщо ж говорити про фотосесії діток, то традиційно вони викликають надзвичайно теплі та позитивні емоції. Проте жанр, який нині стає все більш популярним – фотосесія новонароджених. Коли ще зовсім маленькі янголятка постають у просто неймовірних позах та образах.

Що ж рівнянкам варто знати про цю фотосесію та як до неї підготуватися?! Дізнавалися кореспонденти видання “Маленькі рівняни”.

У Рівному насправді чимало фотографів проводять фотосесії новонароджених, але тільки одиниці мають відповідний реквізит та фахову до цього підготовку.

  • Так склалося, що я знаю у Рівному тільки одного фотографа, який має кваліфікацію фотографувати новонароджених і її роботи просто вражали мене. Тому, будучи на 8 місяці вагітності я вирішила написати Олені Парфінчук, – ділиться досвідом рівнянка Ольга. – Ми поговорили про нашу  орієнтовну дату пологів та розповіли ще один сюрприз – чекаємо двійню.

В той час, коли молода родина готувалася до пологів, фотограф помаленьку збирала всі аксесуари для фотосесії. Цікаво, що для самого фотографа досвід зйомки новонароджених малят став новинкою. Але результат перевершив всі сподівання.

  • Нас цікавила також підготовка до фотосесії, що від нас буде потрібно. Олена пояснила, що  фотозйомку наших діток будемо проводити вдома. Температура в кімнаті повинна бути на рівні 30 градусів, адже дітки тривалий час будуть роздягнені чи в процесі зміни образів. Також нам слід було звільнити вікно, щоб потрапляло денне світло і це сприяло зйомці супер кадрів, – пояснює Ольга.

Сам процес фотозйомки, за словами Ольги, тривав близько 5 годин. Складність в тому, що діток постійно треба заколихувати, щоб вони спали. Адже саме в цей час їх найзручніше фотографувати. Усі аксесуари, які використовувала фотограф – її власні. Тому батькам не слід хвилюватися про те, що краще вдягти дітям.

  • Ті образи, які були на наших малятах – це щось неймовірне! Ми такі щасливі, що зберегли ці миті життя нашого малюка. На світлинах їм буде 15 днів, а як цікаво це буде побачити, коли їм буде 5, а то і 15 років. Життя новонародженого – це щоденно нові радості і клопоти, а зберегти їх можна на світлинах, які не раз в житті нагадають вам про ці казкові миті життя!
, , , переглядів: 993

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *