Гаджети замість уроків

09.02.2017

Гаджети замість уроків

Сучасні технології досить швидко заповнили всі сфери нашого життя. Сьогодні, майже кожен школяр має смартфон і планшет

гаджети в школах

До нас надійшов лист від рівнянки Світлани, яка поділилася своїми враженнями після відвідування батьківських зборів.

“Мій син навчається в одній із Рівненських шкіл, на останніх батьківських зборах дирекцією школи була внесена пропозиція не давати смартфони та планшети у школу. Адже, це неабияк заважає навчальному процесу. Що спричинило неабияке обурення серед батьків.Більшість з батьків обговорювали як варіанти видалення ігор та відімкнення від інтернету, а не відмову від гаджетів у школі”

Редакція сайту звернулася за експертною думкою до педагога з багаторічним стажем – Наталія Гнатюк, вчитель англійської мови Дядьковицької ЗОШ

Пані Наталія як Ви ставитесь до гаджетів у школі та на уроках?

“ Я підтримую використання сучасних технологій у процесі навчання. Адже сучасна освіта йде шляхом від знань до практичного досвіду. А за допомогою гаджетів можна створювати презентації, використовувати різноманітні програми та посібники, знаходити інформацію.

Інша справа, це культура використання. Більшість дітей їх використовують лише для соціальних мереж та ігор, деякі діти це роблять прямо на уроках. Але, на мою думку це має йти з сімї. Батьки, купуючи дитині смартфон чи планшет мають обумовлювати та пояснювати умови його використання”

, , , переглядів: 388

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *