“Геть руки від наших дітей!”, – мама випускниці про лімузини на випускному

26.06.2017

“Геть руки від наших дітей!”, – мама випускниці про лімузини на випускному

В соціальних мережах рівняни активно обговорювали те, як випускники зі школи “Центр Надії” приїхали на свій випускний вечір на лімузині. Серед коментарів – переважно критика, як на адресу дітей, так і їх батьків.

Мама однієї із випускниць – керівник модельного агентства Panna Model Managment Вікторія Дембіцька дала свою відповідь усім тим, хто не зовсім гарно писав на адресу випускників, ображаючи їх.

Ось що жінка написала на своїй сторінці у фейсбук:

Ви знаєте, хотіла промовчати… але ні… я все-таки вирішила написати відповідь на закид і образу в сторону наших дітей щодо лімузинів… Можливо, тому, що серед них є моя донька… і це особливо мене зачепило….

 

Почну! Шановні, ви вже не знаєте, де діти свою жовч і перейшли на дітей??? Вирішили на них вилити своє г..но? Кажете: деградація? Війна в країні? Нагадаю: зробити процвітаючу та мирну країну нашим дітям – це наш обов’язок, дорослих – і те, що в країні війна – це проблема дорослих- це деградація дорослих!

 

А тому деградація – це, коли ви, дорослі, обираєте президента – вбивцю- діти нам його не обирали! Деградація – це, коли ми після того як майданом-2004 скинули вбивцю, а потім знову його обрали! Деградація – це, коли ви, дорослі, не можете вивчити рідну мову! Деградація – це, коли ви, дорослі, порушуєте закон і знаходите шляхи, як зайти в контакти! Деградація- це, коли ви, дорослі, а серед них і журналісти, які дозволили собі образити наших дітей, на Водохрище вилазите з води і демонструєте свої ж.пи і принади- а це – таїнство – ось це ДЕГРАДАЦІЯ! Список довгий, писати можу довго…

 

А лімузин у свято наших дітей – це подарунок їм за їхній труд, за їхні старання, який ми замовили за свої зароблені гроші у нашого місцевого підприємця – і тим самим дали людині заробити. Чи йому закритись, бо якісь журналісти вирішили, що ця людина займається чимось поганим? Значить, ви знищуєте законний бізнес? Чи коли замовляти ці лімузини – на роботу їздити? Понти, бурштин… А чия проблема, що бурштин незаконно добувають? Дітей?

 

Вам, дорослі, до наших дітей, як до неба рачки! Покажіть приклад, як побудувати процвітаючу країну. А поки позакривайте свої пельки….І геть руки від дітей! Працюйте над собою, підвищуйте своє IQ- і у вас знайдеться, ой, скільки цікавих тем для обговорення – і, може, ж.пи свої на Водохрище перестанете на фейсбук виставлять….

, , , , переглядів: 11 677

Кількість коментарів: 2
  1. я написав, що співчуваю дітям батькам і нам як суспільству, тому-що знав про розділення суспільства де існує жадність, заздрість, брехня і беззаконня. і настрашніше що суспільство заквашує нашіх дітей в це беззаконня і тільки сильні люди можуть зберегти свою сім ю,але нетреба дозволяти щоб це розділення примножувалося.Я Вас підримую як матір, але нетреба так агресивно противостояти тім людя які писали неприємні речі і про дітей і т.п.На мою думку і дорослі потребують того щоб їм розтлумачували що є добро і що є зло, тільки треба набратися терпіння, але даже якщо таке і не настане то принаймі наші діти навчаться проходити випробування в цьому світі на прикладі батьків.Зло неможливо перемогти злом, воно народжує зло і це факт. І тому бажаю вам навчити свою доньку так.щоб вона була доброю.мудрою працелюбною вірною розумною і т.д. А суть в цьому (Лук.23:34)
    34 Иисус же говорил: Отче! прости им, ибо не знают, что делают. И делили одежды Его, бросая жребий.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *