Головне вірити — надія є: історія дівчини яка перемогла онкологію

15.08.2017

Головне вірити — надія є: історія дівчини яка перемогла онкологію

На написання такого матеріалу мене надихнула подруга. Якось за розмовою вона сказала : “Є багато прохань про допомогу. А от історій перемоги хвороби немає. Люди зневірюються що це можливо”

Після цієї розмови я стала займатися пошуком людини яка б розповіла свою історію.За допомогою я звернулася до заступника голови правління  Благодійний фонд “Скарбниця Надії” Маряни Реви. Яка в свою чергу любязно надала контакти випускників дитячої онкології.

Отож, наша сьогоднішня героїня, чарівна та усміхнена – Таня Янковець.

Таня Ясковець

Зараз Тетяні 21 рік, вона студентка медичного університету в м. Чернівці. Дівчина навчається на 6 курсі за фахом – Лікувальна справа. Хоча поділилася зі мною секретом, що хотіла б працювати на УЗД діагностиці або Лором.

Народилася, і провела дитинство в смт Зарічне, і вже невдовзі повернеться туди працювати. В Зарічному зараз проживає і Таніна донечка, Ангеліна, якій 19 вересня виповниться рік. До поки молода матуся здобуває освіту, внучкою опікуються дідусь та бабуся

Таня Ясковець

Таня чи вплинула на твій вибір професії перенесена хвороба?

Мрія стати лікарем, у мене була з дитинства. Адже мої батьки також працюють в лікарні. Хвороба, це бажання закріпила. Коли я проходила лікування в Рівному, Віталій Бойко пообіцяв дати направлення на навчання в медичному закладі. Після закінчення школи ми до нього звернулися, і він свою обіцянку виконав”

Дівчина дуже активна та життєрадісна, розповідає що любить подорожувати Україною, відпочивати на озері та морі, активно проводить свій час з друзями. Щоб менш залежати фінансово від батьків підробляє промоутером.

На мій погляд хвороба наділила неймовірною жагою до життя, а також вмінням його цінувати

, , , переглядів: 2 470

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *