Готуємо подарунки до свят: листівки своїми руками

12.12.2017

Готуємо подарунки до свят: листівки своїми руками

Настає час свят і вибору подарунків. Безпомилковий варіант — зробити щось своїми руками. Це може бути що завгодно, ваша фантазія все зробить за вас. А сьогодні ми продовжуємо вас знайомити із варіантами листівок, які стануть чудовим додатком до створення святкового настрою!

Листівки

 

Для листівок вам знадобиться: кольоровий папір, кольоровий картон, клей, двосторонній скотч, гудзички, кольорові стрічки, стрази і все, що під руку попадеться.

Звичайна листівка з аплікацією на Новий рік

Листівки

Ялинка, сніговики, олені, сніжинки – головні атрибути Нового року, тому їх присутність на листівці більш, ніж доречно. Все що потрібно зробити -наклеїти фігурку на основу листівки(картон тощо). Необхідно просто вирізати фігурки и з різнокольорового паперу або картону і приклеїти їх у відповідному порядку на листівку.

Листівки

Також, прекрасний варіант дизайну новорічної листівки-це сніжинки. Листівки з сніжинками це політ фантазії, зніми можна робити безліч різних моделей. Наклеюйте їх в довільному порядку, декоруйте листівку намистинами, стразами і т. п

Листівки

 

Листівка з аплікацією з гудзиків

Листівки

 

Дуже красиву і стильну листівку можна зробити з гудзиків. Для цього вам знадобляться звичайні однокольорові або різнокольорові гудзики, клей і база для листівки. Необхідно просто викласти ялинку або щось інше, наприклад сніговика, і наклеїти. Виглядає дуже оригінально.

Веселих свят!

, , переглядів: 369

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *