Халатність працівників Миколаївського зоопарку ледве не призвела до смерті сибірських тигренят (фото)

23.04.2017

Халатність працівників Миколаївського зоопарку ледве не призвела до смерті сибірських тигренят (фото)

На цій дивній коробці не було нічого – ні маркування, ні інструкції, ні вказівки її вмісту. Вантажний літак доставив її в Бейрут (Ліван), і вона, чекаючи подальшої «пересадки», простояла в стороні цілий тиждень. Місце відправлення – Україна, пункт призначення – Сирія …
Зрештою один з працівників аеропорту випадково заглянув в отвір біля кришки – і мало не впав прямо на місці!
Всередині, в цій дерев’яній в’язниці висотою всього 40 см, лежали три живих Сибірських тигренят.


Працівник повідомив в зоозахисну організацію Animals Lebanon, і вони прибули негайно. Коробку відкрили. Три 4-місячних малюків лежали серед калу і сечі, голодні й знесилені.
Сотні паразитів повзали по шкурках, а подушечки лап потріскалися і почервоніли від впливу нечистот. При транспортуванні тигренят в лікарню вони не могли навіть піднятися… «Ніщо не вказувало, що коробка містила живих істот, не було ніяких подробиць від вантажовідправника або одержувача, – розповіли в соцмережах представники AL. – І це при тому, що Сибірські тигри – особливо цінний і зникомий вид!»


Було встановлено, що звірів відправив український зоопарк міста Миколаїв – тигренята були продані аналогічному зоопарку, розташованому в місті Дамаск. Зоозахисники звернулися до суду з проханням не повертати тварин, а залишити їх для реабілітації в Бейруті.
«Ми надали документи, – кажуть вони. – Ці діти були не єдиними! З 2012 року їх мати народила, по крайній мірі, 12 дитинчат. 9 з них виїхали в невідомому напрямку приватним покупцям…» Суд, розуміючи, що тварини померли б без допомоги AL, тимчасово дозволили конфіскувати тигренят. Однак продавець і покупець тварин посилено борються за право забрати свій «вантаж» назад.
А тим часом, дві сестри та брат отримали в розпорядження власний дворик для гри. У них не було імен – тільки числові коди, тому в першу чергу тигренят вирішили назвати – Майя, Таня та Антон! Бідолахи поступово відходять від важкої подорожі й вже проявляють характер.
Майя – найхоробріша і цікава, Таня – її вірний соратник, який всюди слідує за сестричкою. Антон же – добродушний і сором’язливий телепень, який поки ще дивиться на всіх з побоюванням.


Тепер малюкам залишається тільки чекати – що скаже суд. Такі «кошенята» на чорному ринку можуть коштувати десятки тисяч доларів, тому їх господарі будуть боротися за них до кінця … А ми ж будемо сподіватися, що ця історія закінчиться щасливо – перш за все, для маленьких тигренят! Їх мордочки вже стали посміхатися, і вони ступили на шлях довіри людям – так нехай же все їх подальше життя складеться під знаком доброти!

Джерело: http://lemurov.net

, , , , переглядів: 479

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *