Ігри за 5 хвилин, які здатні захопити вашого малюка на півгодини. Розвиваємо дрібну моторику і уяву

19.03.2017

Ігри за 5 хвилин, які здатні захопити вашого малюка на півгодини. Розвиваємо дрібну моторику і уяву

Малюк, якому понад два роки, вже може деякий час гратися самостійно. Батьки все більше можуть спостерігати, наглядати, а основні функції і ролі виконує сама дитина. Такі моменти невеличка “репетиція” формування навичок самостійності.

Пропонуємо вашій увазі ідеї напрочуд простих ігор, які можна підготувати за 5 хвилин. Вони забезпечать дитині мінімум півгодини самостійної гри, з мінімальною вашою допомогою. При цьому, це ще і тренування моторики, концентрації уваги, розвитку уяви. Одним словом, всього того, що так важливо у період з 1,5 -3 років.

Гра № 1

Ігри за 5 хв.
Для неї необхідно кульки гідрогеля, який використовують у садівництві. Вони мають мініатюрний вигляд, як бісер, проте у воді  достатньо швидко збільшуються і вже через 5-10 хв. можна розпочинати гру: наприклад, перекладати їх з посудини у форму для льоду ложечкою або іграшковим черпачком. До речі, після такої гри малюку буде набагато простіше самостійно і акуратніше їсти ложкою.

Гра № 2

Ігри за 5 хв.
В картоні вирізати отвір і проробити отвори, такого розміру, щоб можна було вставити шнурок або ж грубу нитку. Найкраще всього отвори зробити дироколом. Зашнуровуємо уявний черевичок, показуючи, як можна тренувати спритність пальчиків. Крім тренування дрібної моторики ця гра має корисне практичне призначення. Вона допомагає навчитись зав’язувати взуття.

Гра № 3

Ігри за 5 хв.
Знадобиться зіп-пакет (пакет із застібкою зверху), чорний маркер (краще такий, яким підписують диски) і зернята (будь-яка крупа). На прозорій стороні пакета малюємо курчатко (можна прикласти його до готового малюнка і просто обвести контур). В пакет насипаємо наповнювачі (це може бути пшениця, рис і дрібні цукерочки) і закриваємо застібку. Малюк пальчиком веде зернята до дзьобика і «годує» курчатко смаколиками.

Приємних забав!

Фото з інтернету.

Джерело: www.moirebenok.ua

, , , переглядів: 753

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *