Історичний “Беата квест” на Рівненщині

27.08.2017

Історичний “Беата квест” на Рівненщині

На жителів Рівненщини чекає захоплюючий “Беата квест” присвячений племінниці князя Острозького.

"Беата квест"

На подвір’ї Дубенського замку 27 серпня відбудеться “Беата квест” з метою популяризації історичної спадщини Дубна та заохочення молоді вивчати історію свого краю. Участь у квесті безкоштовна. З собою команди повинні мати ліхтарик та фотоапарат. Переможців очікують призи.

Легенда Дубенського замку оповідає про хоробру племінницю князя Острозького, яка зуміла власноруч запобігти захопленню замку монголо-татарським військом. Кажуть, що коли в замку відбувались приготування до весілля Беати, твердиню в черговий раз взяли в облогу невгамовні ординці.

Відважна Беата підбігла до сторожової вежі, наказала націлити гармату на найбільший намет в стані ворога і власноруч піднесла гніт. Коли дим розсіявся, захисники замку помітили панічний рух в татарському таборі – виявилось, що ядро, випущене Беатою, знешкодило ворожого хана. Непрохані гості вгледіли в події погану прикмету і відступили. Беата ж продовжила приготування до весілля, а сторожова вежа отримала назву Дівоча – багато хто називає її просто Беатка.

Організатором заходу є ВП ГО “Національний Альянс” в Рівненській області за сприяння Державного історико-культурного заповідника м. Дубно. – повідомляє Прес-служба ВП ГО “ВМР “Національний Альянс”.

Джерело: ogo.ua

, , , , переглядів: 285

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *