Історія двох людей…

25.07.2017

Історія двох людей…

З нагоди Дня родини, вітаючи зі святом найкращих мамусь і татусів нашого міста, ми не могли не відзначити в номінації “Кращий тато Рівного” Анатолія Лук’янчука.

Анатолій Лукянчук

Він – успішний ресторатор, відомий не тільки у Рівному, не лише в Україні, а й у різних куточках світу. Проте мало хто знає, що у нього не тільки хист до кулінарії, творчості, створення креативних ідей… У цього чоловіка велика та щира душа, яку він всю, до найменшої крихти, віддає своїй донечці. А вона ж за це йому щоденно дарує щирі посмішки, найміцніші обійми та найсолодші поцілунки… Наша історія про Каріну та її татка Анатолія Лук’янчука.

Анатолій Лукянчук

За життєвими турботами ми часто не звертаємо уваги, не цінуємо того, що насправді маємо. Ми так женемося за примарними цінностями – гроші, слава, добробут – і не розуміємо, що у цьому житті насправді найцінніше. Те, що не купиш за будь-які гроші, те, чиє тепло ніколи ні з чим не зрівняється – це наша родина. Це підтримка близьких та рідних серцю людей, душевні розмови за чашкою чаю і посмішка дитини, яка біжить тобі на руки, тільки почувши, як відчиняються двері дому. Але, на жаль, розуміння всього цього часто приходить до нас надто пізно, і саме тому варто цінувати кожен момент, який ви проводите зі своїми дітьми, коханими, рідними. Адже кожна секунда – неповторна і її не можна буде прокрутити назад чи щось змінити…

Анатолій Лукянчук

Глибоко розуміючи все це, Анатолій Лук’янчук вирішив покласти своє життя для того, щоб його маленьке сонечко, найпрекрасніша у світі донечка Каріна була щасливою.

Анатолій Лукянчук

Батьківство – це теж робота, щоденна, не завжди легка, але надзвичайно приємна. Тішить те, що донечка віддячує мені своєю підтримкою та любов’ю за все те, що я роблю, – говорить Анатолій Лук’янчук. – А ще це просто не можна передати словами, коли ти вранці відкриваєш Фейсбук, а доня написала на своїй сторінці, ідучи до школи: “Історія двох людей. Я люблю свого татка! Ми – команда“. Хіба це не те, заради чого варто жити і працювати?

Анатолій Лукянчук

Анатолій Лук’янчук розповідає: все, що він робить у своєму житті, – це заради Каріни. Вона – його стимул, натхнення, опора та підтримка. Часто люди думають, що для підтримки треба мужні плечі, насправді вони можуть бути такими тендітними, як у моєї донечки, але їх сила не зрівняється з жодними іншими”, – з посмішкою каже “Кращий тато Рівного”.

Анатолій Лукянчук

Каріна росте надзвичайно здібною, різносторонньою та комунікабельною дівчинкою – і це завдяки турботі татка, який постійно працює над цим. Катання на роликах, приготування їжі, виступи на модних показах – це тільки частинка того, в чому задіяна маленька Каріна. А попереду ще стільки всього цікавого, позитивного і вражаючого, що чимало дітей могли би мріяти про такого татка, який мрії перетворює у реальність і своїм прикладом вчить, як досягати успіхів.

Анатолій Лукянчук

Моя доця щаслива – значить, я на вірному шляху! Але я знаю, що попереду ще сотні тисяч кроків, які ми разом пройдемо з нею, підтримуючи одне одного і люблячи, наче і не може в цім світі хтось любити більше

Більше фото шукайте на сторінках журналу “Маленькі рівняни”

Фото з сімейного архіву.

, , , переглядів: 2 000

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *