Кращий лор для дитини: поради рівненських матусь

21.04.2017

Кращий лор для дитини: поради рівненських матусь

Лор займається профілактикою та лікуванням хвороб вуха, носа, горла (глотки, гортані, трахеї) , придаткових пазух ( гайморових пазух , лобова , етмоідальние ) і граничних анатомічних областей. Саме тому його консультації є надзвичайно актуальними для дитини. Адже якщо ці проблеми залишити без уваги, то для дитини це може мати надзвичайно негативні наслідки.

 

Рівненські мами в соціальних мережах часто запитують порад щодо того, якого лікаря краще обрати. Ось яких лікарів-лорів у Рівному вони рекомендують:

 

Ірина

Якщо екстрені проблеми краще поїхати на швидку в дитячу обласну, там хороші лори. Буде вам і без черги, і без проблем оглянуть. Бо ж так просто в дитячу обласну не попадете, ще й мільйон людей в черзі буде. А на “швидку”, то дитину огляне черговий лікар-оперуючий лор. А оперуючий спеціаліст і просто лікар з кабінету- дві великі різниці. До того ж, в дитячій обласній справді хороші лори.

Оксана

Цебрик Ігор Віталійович дитяча лікарня на чорновола лор віділення

Марина

Оленчук на проспекті

Оля

+380632555405 цe номeр шикарного приватного ЛОРа правда трохи дорогуватого протe ми коли прижимало на свята то звeртались,як спeціаліст супeровий приймає на проспeкті

Павліна

Чижов ,Лук’янчук – найкращі

Надія

Ми до Цебрика звертаємось.
Хороший лікар, приємна людина.

, , , , переглядів: 3 553

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *