Маленьких рівнян запрошують на Масляну у Sky Up

15.02.2017

Маленьких рівнян запрошують на Масляну у Sky Up

«Нумо зиму проводжати, весну-красу зустрічати!» — чути сьогодні у містах та селах. І це означає, що прийшла Масляна — стародавнє свято проводів зими і зустрічі весни.

Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

Sky UP – це місце, де завжди панує атмосфера тепла, затишку і любові і ми запрошуємо всіх відвідати чудові кулінарні майстер-класи по виготовленню млинців з 20 лютого по 25 лютого.

А вже 25 лютого 2017 відбудеться кульмінація – грандіозне свято у Парку сімейного відпочинку Sky UP – «Масляна в Sky UP».

З  12:00 розпочинаємо святкування, де Ви зможете відчути національний колорит свята, покуштувати найсмачніше і ситне частування і самостійно взяти участь у гуляннях.

Лише у нас Ви зможете долучитися до кулінарного дійства «Ай, да млинці» – виготовлення справжньої мапи України з млинців, посмакувати млинцями з різною начинкою, взяти участь у різноманітних майстер класах, провести власну фотосесію.

Найголовніше на Масляну – не сумувати. Здавна в цей день влаштовувалися ігри, катання на санчатах, будували снігові фортеці, діти і дорослі грали в сніжки, спускалися з крижаних гірок.

А у нас відбудеться грандіозна шоу-програма для дітлахів та дорослих:

  • веселі гості;
  • цікаві театралізовані конкурси;
  • розваги та змагання;
  • безліч сюрпризів та подарунків;
  • захоплюючі майстер класи.

На незвичайному майстер класі у Sky UP дітки з батьками будуть виготовляти справжнє опудало зими, яке традиційно спалювали на багатті, щоб прогнати зиму і яскравим вогнем зустріти весну.
Вважалося, що чим гучнішою буде забава, тим швидше піде зима і настане весна.

Після цього, вірили наші предки, зима відступає, і на зміну їй приходить весна, а люди позбавляються від усього старого та непотрібного.

Друзі! Вітаємо Вас із Масляною, святом веселих проводів зими, радісного очікування тепла та весняного пробудження природи. Бажаємо вам сонячного життя, добра і любові! З Масницею Вас, хорошими гостями, смачними млинцями, зі швидкою весною!

, , переглядів: 373

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *