Маньяка-адміністратора групи “Синій кит” затримано!

01.07.2017

Маньяка-адміністратора групи “Синій кит” затримано!

Всім нам добре знайоме відчуття жаху при згадці про групу «Синій кит» та інші подібні групи, в соцмережі «ВКонтакті». Приємна новина: один з адміністраторів «групи смерті» затриманий у Москві. Йому загрожує аж 3 роки (!) позбавлення волі, за «доведення до самогубства». Це, звичайно, якщо нічого не зміниться у планах РФ та вдало «зійдуться зорі».

групи смерті

Новина про «групи смерті», які роздають нашим дітям всілякі ігрові «завдання» сколихнула громадськість. Сенс гри простий – довести дитину до самогубства.

Здавалося б, кому взагалі може прийти в голову займатися цією жахливою діяльністю? Навіщо? Для чого? І чи така велика проблема, як її нам висвітлюють?

Як виявилося, проблема масштабна, і хоч сплеск самогубств через подібні групи помітно знизився, існують все ще люди, які намагаються вбити наших дітей, задурюючи їхній розум різними спеціальними завданнями.

На щастя, нещодавно був спійманий адміністратор однієї з «груп смерті», 25и-річний Ілля Сідоров, який зізнався в тому, що навмисне намагався доводити дітей до самогубства, проте навіщо він це робив, так і не пояснив.

групи смерті

Вичислити маньяка вдалось після того, як челябінська школярка намагалась скоїти самогубство.

Сідоров зв’язувавсь з кожною дитиною, давав завдання: перше завдання – звичайний малюнок, а останнє, п’ятдесяте – самогубство. Поліція продовжує шукати спільників маньяка. А самого Сідорова затримали поки що, на два місяці.

Достеменно так і не відома кількість загублених дитячих душ маньяком.

, , , переглядів: 2 792

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *