Міністерство дало “зелене світло” репетиторству

07.04.2017

Міністерство дало “зелене світло” репетиторству

 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила що міністерство не перешкоджатиме репетиторській діяльності педагогів.

“Репетиторство неможливо заборонити хоча б з тієї точки зору, що діти мають індивідуальні потреби і можуть потребувати додаткового навчання, використовувати додатковий навчальний час з кимось окремо, поза навчанням в школі, або, наприклад, вивчити додаткову мову за допомогою додаткових навчальних занять”, – сказала Гриневич.

репетиторство

За словами міністра, директорат з питань освіти Організації економічного співробітництва і розвитку, оприлюднивши результати дослідження про чесноти в системі освіти, вказав на корупційні ризики.

Варто зазначити, 27 березня на прес-конференції, Лілія Гриневич наголошувала – репетиторство вчителів необхідно подолати як явище.
“Це справді наш біль, і дуже важливо, щоб в школі ми подолали те надзвичайно неетичне і складне явище, коли вчитель стимулює репетиторство тим, що не додає дітям на уроках. Звичайно, це не є повсюдно, але такі випадки є. І тому ми зараз тісно співпрацюємо з батьківськими організаціями.
Звичайно, ми розуміємо, що тут треба працювати над підвищенням соціального статусу вчителя, і в цьому році на 50% зросла зарплата вчителів. І ми розраховуємо, що буде крок назустріч учителів реформі української освіти”

, , , переглядів: 865

Один коментар
  1. Репетиторство буде мати попит,принаймні,до того часу,поки шкільна програма буде такою,яку самостійно не може засвоїти 90 відсотків школярів (на високому або дрстатньому рівні).І лише 10 відсотків обдарованих дітей можуть вчитись самостійно,та й то лише до моменту початку підготовки до ЗНО.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *