Молода мама з США здивувала увесь світ

01.11.2017

Молода мама з США здивувала увесь світ

У Ешлі Чейз з Пенсільванії, США, часто запитували, навіщо вона годує грудьми 7-місячну дитину? Мовляв, дитина вже доросла, щоб її годувати маминим молоком. Жінка відповіла гідно.

чому мама годує грудьми?

Ешлі сфотографувала два пакети грудного молока. Молода мама вирішила показати, як воно змінюється, коли дитина хворіє.

Мами напевно знають, що молоко змінює колір. Наприклад, молозиво буває помаранчевим або жовтим – в ньому настільки багато поживних речовин. Ще молоко забарвлюється в колір продукту, який жінка з’їла. Може йтися про блакитний, салатовий, червоний або рожевий відтінок.

Але ці речі лежать на поверхні і зрозумілі. Є інше: рецептори в молочних залозах реагують на зміни в слині дитини. Виявивши щось недобре, склад молока починає змінюватися – воно перетворюється у вакцину.

чому мама годує грудьми?

У Ешлі часто запитували, навіщо вона годує грудьми 7-місячну дитину. Їй дорікали: “вона занадто доросла” або “ти їй потрібна замість соски”. Ось її відповідь:

“І правда, навіщо? Молоко у верхньому пакетику я зцідила три дні тому, коли поїла здорову Елліот. Молоко в нижньому пакетику я зцідити сьогодні, коли хвора Елліот поїла вночі. Це все”, – написала Ешлі.

чому мама годує грудьми?

Пізніше Чейз дала інтерв’ю Yahoo. Вона розповіла, що встигла переговорити з педіатром. Він пояснив, що її організм виробив антитіла і більше жиру, щоб допомогти дитині впоратися з інфекцією.

Станом на жовтень 2017 року, постом Ешлі поділилися більше 7 000 разів, а лайкнули – близько 6 000 осіб. “Дивно, як тіло мами може допомогти дитині”, – пише одна людина. Ось наступний коментар: “Ого, це приголомшливо”.

чому мама годує грудьми?

Як же все-таки дивно влаштовано жіноче тіло. Воно саме знає, як підтримати і допомогти дитині в складних ситуаціях і налаштоване виключно на повноцінний і гармонійний розвиток цих маленьких ангелів. Якщо є в цьому світі чудеса, то справжнє диво – це бути матір’ю!

Джерело: www.dnilife.ru

, , , переглядів: 533

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *