На Рівненщині безкоштовно навчатимуть IT-спеціалістів

31.10.2017

На Рівненщині безкоштовно навчатимуть IT-спеціалістів

Безкоштовні курси з вивчення програмування для дітей і дорослих стартують у Дубно в грудні. Фонд BrainBasket за підтримки благодійного фонду «Любіть Україну» запускає проект з безкоштовної IT-освіти для дорослих і дітей Technology Nation. Старт навчання – 4 грудня 2017 року.

курси програмування у Дубно

Презентували освітній проект в Дубно 26 жовтня,  у читальній залі Дубенської міської бібліотеки.
Technology Nation – всеукраїнський проект, який дозволяє усім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Цей проект для тих, хто хоче змінити професію на більш затребувану й засвоїти основи програмування за програмою Гарвардського університету та Массачусетського технологічного інституту. Проект дає слухачам хороший базис для подальшого навчання і працевлаштування в IT-секторі.
Для надання можливості дітям зробити свій перший крок в IT буде сформовано дві дитячі групи. Заплановано, що в Дубно буде займатися також одна доросла група. Навчання проходитиме у форматі blended learning («змішане навчання»), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, викладеним онлайн. Також учасники пройдуть аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек і партнерських локацій по всій Україні.
Зареєструватися на програму можна за посиланням: http://brainbasket.org/technology-nation/. Навчання є безкоштовним та не вимагає попередніх технічних навичок і знань. Для учасників АТО передбачені пільги у вигляді проходження у навчальні групи без черги.

Джерело: gurt.org.ua

, , , , переглядів: 724

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *