На Рівненщині турбота про собаку обернулась щепленнями проти сказу

28.01.2018

На Рівненщині турбота про собаку обернулась щепленнями проти сказу

Нещодавно у селі Степанівка Здолбунівського району скажений пес покусав свою господиню. Це з’ясували фахівці з районної Держпродспоживслужби, коли приїхали на виклик за скаргою жінки на неадекватну поведінку домашнього улюбленця.

скажений пес покусав господиню

Окрім цього, з хворою твариною контактувала донька господині.

Начальник відділу організацїі протиепізотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Володимир Новосад розповів:

“Жінка приїхала з роботи додому. Побачила, що собака тремтить, ходить не так, як завжди. Вона подумала, що він змерз. І почала тягнути його за ошийник у хату. Під час цього він її і покусав. Він поводився вже й агресивно. Але вона його все-таки затягнула в хату. Він лежав у хаті. Ще донька її гладила цього собаку”.

Фахівці посадили тварину у клітку, яка була в господині. Рекомендували їй не підходити до нього, не чіпати пса, а тільки годувати, хоча він вже від їжі відмовлявся. Згодом пес загинув, про що й повідомила жінка у Держпродспоживслужбу.

Дослідивши патматеріал лабораторія підтвердила у тварини сказ. І господиня, і її донька, які контактували зі скаженим псом, отримують нині антирабічні щеплення.

Володимир Новосад закликає щеплювати домашніх тварин. Адже вакцина від сказу – безкоштовна.

Мешканці Рівного можуть зробити щеплення своїм котам і собакам у ветеринарній лікарні на вулиці Малорівненській, мешканці інших населених пунктів – у своїх місцевих ветеринарів.

Джерело: radiotrek.rv.ua

 

 

, , , , , переглядів: 379

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *