На Рівненщині відкрили справжній “Берег мрій”

07.08.2017

На Рівненщині відкрили справжній “Берег мрій”

На днях у селі Мізочок Здолбунівського району  відбулось урочисте відкриття дитячого майданчику “Берег мрій”.

Село Мізочок хоч і не велике, проте дітлахів у ньому чималенько, ледь не в кожному дворі. А ще влітку, коли до дідусів та бабусь приїздять внуки на гостину, то й узагалі – сила-силенна дітлахів. Куди податись дітворі? Якими забавками себе зайняти? Думали – гадали матусі з татусями, та й вирішили: побудувати дитячий ігровий майданчик.

дитячий майданчик

Головний організатор – Людмила Климчик

Головний організатор та натхненник будівництва майданчику, Людмила Климчик, розповіла нам про труднощі з якими батьки стикались на шляху до здійснення дитячої мрії:

“Будівництво майданчика справа не з легких. Адже відразу постає одвічне запитання: де взяти гроші?

Перш за все, фінансову підтримку надала Мізоцька селищна рада, яка виділила кошти й закупила на них необхідний для будівництва матеріал. Також фінансово допоміг депутат Рівненської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Володимир Ковальчук. На всі інші потреби будівництва майданчика односельчани виділяли власні кошти”.

Батьки самостійно змайстрували гойдалки, бесідку, пісочницю, турніки, гірку, коника, крокодила та інші ігрові атракціони. Батут подарував місцевий підприємець Александр Волтерс “Агро-Консалт АВ”.

День у день батьки невтомно працювали, щоб потішити своїх дітлахів. Адже що може бути краще, ніж щасливий дитячий сміх?

Робота над майданчиком у розпалі:

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

Паралельно з фізичною роботою, йшла творча підготовка до свята – відкриття майданчику. За словами Людмили Климчик, дітлахи все літо активно навчались танцям, вивчали пісні, жарти, вірші. Їхні матусі старанно шили костюми всім учасникам, готувались до виступів самі, а вечорами були в ролі художників: фарбували, прикрашали майданчик.

Нарешті настав цей день: Свято “Гуляй село” – відкриття дитячого майданчику “Берег мрій”. У дітей і дорослих сяяли очі від щастя. З імпровізованої сцени лунали співи, веселощі, жарти, вірші, танці, обіцянки, подяки та побажання. Захід видавсь багатим на посмішки, та зарядив усіх присутніх позитивом.

Гостей мізочанські господині пригощали смаколиками, а дітлахів морозивом. Свято вдалось на славу! Та головне – збулась велика мрія маленьких дітлахів.

А мені все пригадувавсь видатний Григорій Сковорода і його ідея сродної праці:  “Сродна праця – це найсолодша в світі річ”. Хіба не так?

 

Омріяний день у солодких спогадах:

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

дитячий майданчик

Тепер мізочанський берег вабить до себе не лише місцеву дітвору, а й гостей з усіх сусідніх сіл. Ще б пак, це ж справжній “Берег мрій”!

Фото використані з особистого архіву Людмили Климчик та депутата Володимира Ковальчука.

Олеся Синяк

 

 

 

 

, , , , переглядів: 1 289

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *