Не готові до незручних запитань? Не ходіть з дитиною до громадських вбиралень

05.11.2017

Не готові до незручних запитань? Не ходіть з дитиною до громадських вбиралень

Рівнянка Наталія Поліщук у своєму профіль в соцмережі Facebook поділилася історією яка трапилася з нею під час відвідування громадської вбиральні у мережі заправок WOG.

Яскравий плакат з рекламою презервативів, викликав у девятирічної доньки Наталії неабиякий інтерес. І звісно, дитина поцікавилася у мами — Що це таке? І з чим його їдять?

Як відповідати на “незручні” запитання: коментар психолога

Щойно в туалеті на заправці WOG довелося пояснювати молодшій доньці 9 років, що таке презервативи. Я ще не планувала цієї бесіди з нею, бо 9-ти річній дівчинці поки що цікаві мультики, єдинороги та пошиття сумочки власними ручками. Але залишати дитяче запитання без відповіді ніби не правильно. А запитала вона про це тому, що реклама презервативів висить прямо над рукосушкою, де логічно сушать руки не лише дорослі. Я відповіла, що презерватив, це така штука, яку одягають дорослі дяді на ту штуку, якою пісяють, щоб у них не було дітей, коли вони сплять з тьотями. На що мала відповіла : “Сложно”…
Мабуть, дитині було б легше зрозуміти призначення презерватива, якби вона була трохи старшою і я до цього встигла б розповісти їй про секс. 
Для тих, хто вже встиг подумати, що я пуританка, скажу, що своєму 15-літньому племіннику саме я пояснювала, як користуватись презервативом правильно, але саме тоді коли це вже було на часі. Але вважаю ,що 9-ти літній дитині це справді “сложно”. 
Але, реклама – “двігатєль прогреса” і байдуже, що дітям “сложно”

реклама презервативів

, , переглядів: 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *