Нова покрівля у дитсадку: Як рівняни стали помічниками Діда Мороза

01.01.2018

Нова покрівля у дитсадку: Як рівняни стали помічниками Діда Мороза

Новорічні свята та Різдво якраз час щоб робити добрі справи. Про передноворічні відвідування діток, поділилася Лідер Радикальної партії Оксана Лозова, у соцмережі Фейсбук

Оксана Василівна з колегами у ДНЗ ясла-садок в Шубкові

Ми, як помічники Діда Мороза, сьогодні відвідали ДНЗ ясла-сад у с.Шубків Рівненського району та подарували нову газонокосарку. Під час нашого візиту вихователі та батьки діток висловлювали найщиріші слова подяки депутатам Радикальної партії, а особливому нашому Лідеру Олег Ляшко та народному депутату Андрій Лозовий, адже дякуючи їхнім старанням з державного бюджету було виділено субвенцію у розмірі 1, 446 млн.грн. для ремонту покрівлі. Результати виконаних робіт ви можете побачити на фото, тепер більше 140 діток з Шубкова та навколишніх сіл мають змогу навчатися у більш комфортних умовах, а вихователі під час дощів і танення снігу вже не переживають чи достатньо вони поставили відер під протікаючим дахом, щоб не затопило садочок.

Помічники діда Мороза

Помічники діда Мороза

Помічники діда Мороза

Новорічне свято від Тучинського навчально-реабілітаційного центру

Сьогодні на запрошення трудового колективу відвідали новорічне свято у Тучинському навчально-реабілітаційному центрі. Щороку вихованці цього навчального закладу радують гостей чудовим концертом, особливо зворушили колядки у виконанні підготовчої групи дитячого садочка. Ми ж у свою чергу пригостили всіх маленьких артистів солодкими дарунками.

Помічники діда Мороза

, , , , переглядів: 241

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *