Нове життя. День 2. Вчимося бути вдячними

08.09.2017

Нове життя. День 2. Вчимося бути вдячними

Від природи в мене похмуре світосприйняття. Звичка сприймати все в дусі негативу зросла настільки, що викорінити її можна лише старанною роботою над собою. Наприклад, спробувати обміняти скарги на вдячність. Як Вам ідея?

вчимося бути вдячними

 

Коли в мене народилась дитина, як завжди я скаржилась: на хронічне недосипання, на втому, на проблеми з дитиною, на рідних, які, як мені здавалось мало допомагали. Скаржилась до тих пір, поки не схудла нанівець, і заробила “купу” болячок. Бігала по лікарях від кабінету в кабінет, наче на роботу. Один мудрий лікар оглянувши мою товстеньку медичну книжку і попередні відвідування лікарів, серйозно подививсь на мене, і порадив працювати над собою: позбавлятись стресів, берегти нерви. Ось так і прийшла думка, що я надто часто скаржусь на все, і багато чим у житті незадоволена, в тому числі й собою. Що з цим можна зробити? Замінити скарги на вдячність!

Поганий настрій через те, що недосипаю і треба вранці вставати? Чудово, що розпочавсь новий день, я можу встати й рухатись.

Проблеми на роботі? Чудово, що вона взагалі є, адже рівень безробітності у нас досить високий.

Будь-яку скаргу можна замінити вдячністю. Правда до такого розуміння приходиш не відразу.

Нещодавно, по дорозі з магазину, у нас зламавсь кошик у дитячому візочку. Було дуже незручно, адже окремо я везла візочок, а ще в руках усі покупки і речі. Вже вдома я зрозуміла, що під час поломки, загубивсь букет сухоцвітів, які я придбала напередодні, і про які довго мріяла. Перша реакція – звичний негатив і скарги. Здавалось, ось та ситуація, де є лише мінуси. Але заспокоївшись і все обдумавши, я знайшла привід для вдячності. Адже ми все-таки добре добрались додому, благо магазин був не надто далеко. А квіти… можливо хтось теж мріяв про букет сухоцвітів, і раптом знайшовши їх людина щиро пораділа.

вчимося бути вдячними

Завжди можна знайти привід для вдячності й радості. Варто лише згадати маленьку Поліанну: “Треба в будь-якій ситуації знайти щось таке, з чого можна порадіти”, а від себе додам: порадіти і бути вдячним.

З повагою, Олеся

, , , , , , переглядів: 244

Один коментар
  1. Дуже правильно!!!!!!
    Нам потрібен саме такий напрям думок!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *