Новорічна листівка своїми руками в техніці скрапбукінг — майстер-клас

09.12.2017

Новорічна листівка своїми руками в техніці скрапбукінг — майстер-клас

Що може бути краще новорічної або різдвяної листівки, виготовленого своїми руками? Такий подарунок зроблений з любов’ю і від усієї душі. Саморобні вітальні листівки завжди оригінальні, неповторні і несуть особливе тепло. А головне — вони дарують радість не тільки тим, хто їх отримує, але і тим, хто їх створює.

Скрапбукінг
Нам знадобиться: скрап-папір, цупкий кольоровий папір, клей ПВА, олівець, елементи для прикраси ялинки.

  • Вирізаємо з скрап-паперу основу одинарну або подвійну зі згином за вашим бажанням. Розміри можна взяти довільні.
  • Визначаємося з розмірами ялинки і залежно від її величини нарізаємо з кольорового паперу прямокутники, починаючи від самого великого (нижньої частини ялинки) до самого маленького (верхньої частини). Кожен прямокутник повинен бути трохи менше попереднього по довжині, як показано на фото.
    Скрапбукінг
  • За допомогою олівця звертаємо кожен прямокутник по довжині в трубочку і закріплюємо її клеєм для збереження форми.Скрапбукінг
  • З’єднуємо всі трубочки з допомогою клею, дотримуючись форми ялинки. Далі приклеюємо отриману ялинку на лицьову сторону листівки і прикрашаємо її. Оформлення може найрізноманітнішим.

Скрапбукінг

  •  Заклепки, намистини, бантики, паєтки, блискітки або інші прикраси прикріплюємо за допомогою двостороннього скотчу або клею.

Джерело: http://vidpoviday.com

, , переглядів: 405

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *