Перевтілитися у героїв мультфільму “Холодне серце” запрошують маленьких рівнян

03.12.2017

Перевтілитися у героїв мультфільму “Холодне серце” запрошують маленьких рівнян

Більшість дітей просто обожнюють мультфільм “Холодне серце”, і що може бути кращим, ніж подарувати дитині можливість перетворитися в улюбленого героя. І це зробити дуже просто! Адже перед самим Новим Роком у Рівному відбудеться фотопроект “Подорож до чарівного королівства Ельзи” від фотографа Ліни Яріш

Коли ? –29 грудня
Фотопроект триватиме з 11.00 до 15.00 години
Один учасник — 30 хвилин зйомки.
Вартість участі – 550 грн (вартість вказана за одну дитину)
У вартість входить вибраний костюм, оренда фотостудії, тематичні декорації, послуги фотографа.

Фотопроект новорічний

І ось на порозі Новий Рік.??? Є дуже хороша традиція – завершувати всі свої справи щоб увійти у новий рік з чистими думками, домом …? Ви вже про все потурбувались??Але я точно знаю чого Ви досі не зробили…???Ви не побували у чарівній сніговій країні!!!?? Так! І у вас є така можливість!?? Зацікавило?? Ну тоді ми запрошуємо ВАС у «Подорож до чарівного королівства Ельзи»!!!❄ Ваші діти шаленіють від чарівної Ельзи чи Анни???Можливо від кумедного Олафа? Подаруйте своїй малечі чудову можливість перевтілитись у свого кумира!? Фотостудія та тематичні декорації!? Казкові костюми, які допоможуть створити довершений образ від Аліна Верташова та світлини, які грітимуть серце усе життя! 
?Триватиме фотопроект тільки один день – 29 грудня! Фотопроект розрахований як на дітей так і дорослих!?? Запис розпочався!

Запис за телефоном (097)1831399

, , переглядів: 646

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *