Перший день мого “нового життя”

04.09.2017

Перший день мого “нового життя”

Нещодавно ми публікували поради психолога, з приводу позитивних змін у житті, в статті наводяться детальні кроки, які потрібно пройти на шляху до “нового життя”.

Думки автора мені сподобались, і я вирішила на цей раз не відкладати початок “нового життя” до нового року, чи якогось понеділка, а розпочати відразу втілювати задумане в реальність.

День 1.

Вранці ледве прокинулась, допленталась до кухні, заварила каву, з першими ковтками почала “оживати” і пригадувати, що ранок якось не так мав би початись, адже сьогодні ПЕРШИЙ день…

Перечитала ще раз інструкцію з “нового життя”, і вирішила, що десь інтуїтивно вноситиму свої корективи.

Перший день розпочавсь… зі звільнення. Так, так, потрібно відпускати речі, людей, моменти, ну і роботу, звісно теж треба відпускати, якщо є така необхідність;)

Настрій був гарний та піднесений. Дощ усе-таки. Довгоочікуваний дощ. Як тут не радіти?

Перший день

Отож, психологи радять перший тиждень присвятити очищенню тіла і свідомості. Прокидатись якнайраніше, до 6-ої (!), змінити своє харчування і зайнятись спортом, зарядка теж обов’язкова((.

Нічого не маю проти зарядки, і навіть захоплююсь усіма, хто її щоранку справді робить. Тільки я в їх число не входжу. Для початку, варто навчитись лягати спати хоча б до 23 год. для того, щоб вранці можна було прокинутись раніше. Потрібно з глибин по крихтах піднімати силу волі і починати “дружити” зі спортом. Так, так, потрібно… Хоч сьогодні вже пізно про це думати: ранок – час зарядки, я проспала, і навіть совість не мозолила. Буду виправлятись, чесно-чесно!)

Про правило корисного й легкого харчування пригадала тільки ввечері, день видався таким заклопотаним, що відчуття голоду прийшло тільки ввечері. Готуючи овочевий салатик на вечерю, зібрала силу волі в кулак, і полила салатик олійкою, а не майонезом!:)) А це, погодьтесь, вже маленький крок, назустріч здоровому харчуванню.

Долучайтесь! Разом ефективніше, і веселіше!:)

З повагою, Олеся

 

 

 

 

 

, , , , переглядів: 350

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *