Перцевий балончик як канцелярське приладдя: інцидент в одній зі шкіл Рівного

19.09.2017

Перцевий балончик як канцелярське приладдя: інцидент в одній зі шкіл Рівного

Про цей випадок повідомив Олександр Безощук у своєму профілі в фейсбук

перцевий балончик розпилили у школі Рівного

Інцидент трапився сьогодні вранці у ЗОШ № 18, що по вулиці Карпинського, район автотранспортного технікуму, міста Рівне.

Перцевий балон приніс у навчальний заклад один зі старшокласників. Під час першої перерви він розпилив його в туалеті й вже звідти сльозогінний газ почав поширюватися коридором.

Вчителі оперативно зреагували, евакувавши дітей з 2-го поверху, а класи та коридори провітрили.

Обставини пригоди розповідає директор школи Віктор Андрощук:

Після першого уроку на перерві трапився неприємний інцидент біля туалетів на 2-му поверсі. Невідома особа з-поміж учнів, наскільки уже дослідили, бризнула перцевим балончиком. Учнів, які знаходилися на цьому поверсі, евакуювали. Впродовж другого уроку відкрили вікна, провітрили приміщення. Ситуація стабілізувалася, навчання продовжується. Створена комісія у школі, досліджуємо, хто такий прикрий випадок міг зробити.  

Не обійшлося і без приїзду медиків, одному з учнів, що має алергію, стало зле. Дитині була надана медична допомога на місці.

Дирекція школи запевняє, що це перша подібна ситуація у їхньому закладі. Наразі працює комісія, яка має виявити хто і з якою метою приніс перцевий балон у навчальний заклад.

, , переглядів: 1 172

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *