Пластуни Рівненської округи провели «Свято Осені 2017»

26.09.2017

Пластуни Рівненської округи провели «Свято Осені 2017»

Пластове "Свято Осені-2017"

15-17 вересня, зробивши невелику перерву у навчанні, пластуни Рівненської округи зібралися поблизу с. Маринин (Березнівський р-н), аби востаннє цього року поринути в таборову атмосферу та налаштуватися на плідний пластовий рік.

Цьогорічне Свято Осені стало найчисельнішим в історії округи – близько 250 учасників (150 пластунів та ще сотня гостей з Корецького та Березнівського районів, зацікавлених у створенні нових пластових осередків) і мало глибоку ідею та важливу мету – вивчити історію рідного краю, проникнутися любов’ю та повагою до нього і його героїв.

Пластове "Свято Осені-2017"

Загальний збір

Протягом трьох днів пластуни брали участь у найрізноманітніших змагах, котрі мали на меті перевірити їхню фізичну витривалість, кмітливість, знання та навики, здобуті під час літнього таборування. Погода лише посприяла їм, тож останні сонячні дні пластуни гамірно, весело та з користю провели у компанії таборових друзів, пригадуючи насичене літо та плануючи не менш активний новий пластовий рік. Яскравими елементами насиченої програми стали сплав на байдарках по Случі, змагання з лучництва та орієнтування.

Пластове "Свято Осені-2017"

Змагання на байдарках по Случу

Пластове "Свято Осені-2017"

Змагання лучників

Пластове "Свято Осені-2017"

Змагання з будівництва таборових споруд

Захід відбувся за підтримки Рівненської ОДА. Окремо хочеться подякувати Олександру Набочуку за допомогу у вигляді наданого транспорту для пластунів Рівненського району.

Завдяки якісній праці команди організаторів на чолі з комендантом Юрком Новаком, Свято Осені 2017 вийшло неймовірно атмосферним та надихнуло усіх на плідну працю. Гості заходу залишилися з виключно позитивними враженнями та готовністю творити Пласт у своїх осередках.

Пластове "Свято Осені-2017"

Ватра

Сподіваємося зустрітися наступного року ще більшим гуртом, а поки – вперед до вершин!

Джерело: http://www.plast.org.ua/_new/15-17-veresnya-vidbulos-svyato-oseni-2017-rivnenskoyi-okrugy/

, , , , переглядів: 300

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *