Побоюваня не виправдалися: новою опорною школою пишаються освітяни та школярі

24.04.2017

Побоюваня не виправдалися: новою опорною школою пишаються освітяни та школярі

Після реорганізації Мокренської ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Дубенщині, учні та вчителі з побоюванням чекали нового навчального 2016 року. Адже переходили у незнайому, опорну школу у Мирогощі. Проте їхні хвилювання були марними. Переваги навчання у модернізованому закладі відчулись одразу.

Мирогощанська школа

Школа обладнана комп’ютерними кабінетами та бібліотекою із WI-FI. У класах — проектори, мультимедійні дошки, веб-камери. Кабінети фізики, хімії, біології та географії оснащені сучасним навчальним обладнанням. У їдальні — гаряче харчування. У шкільному музеї — екскурсії. Змістовні виховні заходи, майстер-класи, тренінги, зустрічі з відомими людьми, спортивні змагання — життя школи. Неабияка робота проводиться і поза учнівським парканом. Нещодавно відшукали та впорядкували могилу останнього лірника Рівненської та Волинської областей І.Верховця. Організовано довіз шкільним автобусом, графік якого узгоджено з батьками.

Мирогощанська школа

Нещодавно, під час планової обласної перевірки заклад відвідала головний спеціаліст Міністерства освіти та науки України Тетяна Запорожець, зауваживши, що Мирогощанська опорна школа є прикладом іншим опорним школам.

Мирогощанська школа

«Основне завдання такого закладу дати добрі знання всім учням незалежно від того, де вони проживають, у селищі чи невеличкому селі. Тому тут акумулюють технічний потенціал та потужний педагогічний коллектив», — підсумовує Григорій Таргонський начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА.

За інформацією: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

, , , переглядів: 429

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *