Погрози, скотч і мотузка, як виховний метод для 7-річного хлопчика

28.09.2017

Погрози, скотч і мотузка, як виховний метод для 7-річного хлопчика

Виховання дітей – справа батьків, і за процес і за результат виховання несуть відповідальність батьки.

На Сумщині 58-річна жінка прив’язала 7-річного хлопчика до дерева неподалік кладовища, заклеїла йому рот скотчем та погрожувала вчинити так само з його братом-близнюком, якщо не буде слухняним.

виховання мотузкою і скотчем

Як пояснила сама жінка, в такий спосіб вона допомагала своїй подрузі виховувати її синів, повідомляє ГУНП в Сумській області.

Слідчі Охтирського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі… малолітнього або … щодо двох чи більше осіб).

Тепер “горе-виховательці” загрожує обмеження волі терміном до 5 років або позбавленням волі на такий самий час.

Мама хлопчиків усіляко захищає та виправдовує подругу, мовляв, довіряє її методам виховання, та скаржиться, що хлопці настільки активні та неслухняні, що мати їм не може дати ради.

Те, що у сосновому лісі навпроти центрального кладовища літня жінка прив’язала до дерева хлопчика, заклеїла йому рот скотчем, а поруч із ними плаче інша дитина, помітило подружжя грибників, що проходило повз. Про це вони сповістили поліцію.

7-річні постраждалі діти – брати-близнюки. Їх та меншу сестру виховує 26-річна матір. Батько дітей вже довгий час знаходиться в АТО, а тому уся відповідальність за трьох дітей лежить на мамі.

Оскільки старші хлопчики дуже непосидючі, вона попросила свою старшу подругу провести з ними роз’яснювальну бесіду.

Мати сподівалася на те, що у 58-річної жінки, котра має життєвий досвід, знайдуться більш проникливі для дітей слова.

Однак та вирішила вчинити по-своєму, й розпочала “виховний момент” із погроз, – розповів начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.

Прихопивши з дому мотузки та скотч, вона відвела хлопців за кладовище, прив’язала одного з них до дерева та заклеїла рот скотчем, погрожуючи іншому зробити те саме. В цей час недалеко проходило подружжя грибників, котрі відігнали “виховательку” та врятували малих“.

Джерело: life.pravda

 

, , , переглядів: 431

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *