Понад 6 тисяч дитячих книг тепер у вільному доступі

05.07.2017

Понад 6 тисяч дитячих книг тепер у вільному доступі

Американська бібліотека виклала у вільний доступ понад 6 тисяч дитячих книг.
Що читали дітлахи у ХІХ-ХХ століттях, як виглядали тодішні ілюстрації до творів для дітей? Тепер всі охочі мають можливість дізнатися, що читали дітлахи у ХІХ-ХХ століттях, як виглядали тодішні ілюстрації до дитячих творів.

Бібліотека історичної дитячої літератури Болдвіна при Університеті Флориди (США) зробила подарунок поціновувачам давніх книг, оцифрувавши та виклавши у вільний доступ більше 6000 видань.
Фонд бібліотеки нараховує понад 130 000 книг та періодичних видань, опублікованих у США та Великобританії з середини 1600-х років до сьогодні. Тепер поглянути на частину цих книг онлайн можуть читачі у всьому світі: у каталозі бібліотеки – книги, опубліковані з середини ХІХ століття.

Книги

«Робінзон Крузо», видавництво «McLoughlin Bros.»

Серед книг особливу уваги привертають відомі твори, зокрема видання «Сплячої красуні» 1875 року видання, «Подорожі і пригоди капітана Гатераса» Жуля Верна (1870), «Піноккіо» з ілюстраціями Фредеріка Річардсона (1925), понад десять видань «Робінзона Крузо» Даніеля Дефо, кілька видань «Аліси в країні див» Льюїса Керролла, збірку казок братів Грімм 1909-го і багато-багато іншого. Повну колекцію можна побачити за цим посиланням.

Джререло: starylev.com.ua

, , , , переглядів: 504

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *