Поновлення Думановського – це справедливо! По закону

29.07.2017

Поновлення Думановського – це справедливо! По закону

Лише півтора року минуло зі смерті маленького Миколки Антонюка, а звинуваченого лікаря-хірурга Костянтина Думановського вже поновлюють на посаді.

поновлення кості думановського

Нагадаємо, що понад півтора року тому в Рівненській обласній дитячій лікарні помер 5-річний Миколка Антонюк.  Лікаря-хірурга Костянтина Думановського звинувачують у неналежному наданні допомоги дитині. У зв’язку з цим його звільнили з лікарні.

Однак в січні 2016 року Думановський звернувся з позовом до Рівненського міського суду, аби поновитися на посаді та стягнути кошти за час вимушеного прогулу.

26 липня рішенням Рівненський міський суд поновив лікаря на посаді і  він знову може працювати в Рівненській дитячій лікарні.

Про це на своїй фейсбук-сторінці пише рівненська журналістка Інна Білецька, яка, разом з колегами, підтримує сім’ю 5-річного Миколки Антонюка та висвітлює судовий процес щодо Думановського:

повернення кості думановського

І от що я скажу, поновлення – це справедливо. По закону. По відношенню до лікарні.
Бо:
1. За рішенням клініко-експертної комісії лікарні – Костя не винен.
2. В лікарні як могли намагались приховати злочин, бо це звичайна практика так робити.
3. Кості за смерть спершу дали догану, а лише потім звільнили, покаравши таким чином двічі за один проступок.
3. За рішенням клініко-експертної комісії обласного управління охорони здоров’я, Костя не те, що не винен, Костя – святий.
Тепер хай йде на роботу, хай працюють поряд з ним, хай мастять собі голову, що з цим робити. Бо думати і чистити свої ряди треба одразу, а не прикривати чужу спину, вірячи, що прикриють твою. Бо мова йде про людські, а в цьому випадку – дитячі життя.
Не справедливо це лише по відношенню до Миколчиних батьків, яким довіку снитиметься як хлопча просило ковток води, несправедливо це і по відношенню до нас, які півтора роки життя уже поклали на те, щоб позбавити медицину Рівненщини від цієї мажорної небезпеки.
Усім, хто виправдовував і прикривав Костю одне побажання – нехай обставини складуться так, що він стане вашим хірургом. Бо ви на це заслуговуєте. Ваша корпоративна етика передбачає наявність таких як Костя.
А наша боротьба триває. Поновлення на посаді не означає, що ми втратили шанс на справедливе покарання в кримінальному процесі
” – розповідає журналістка.

Цей пост викликав чимало коментарів, в яких рівняни обурюються та закликають  до справедливості. Активісти обіцяють не опускати руки та не припиняти боротьбу за позитивний фінал у цій “темній” справі.

 

 

, , , , переглядів: 770

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *