Повчальна історія для батьків – як не потрібно поступати

02.06.2017

Повчальна історія для батьків – як не потрібно поступати

Неоголошена «війна» між батьками однокласників триває у кожній школі. Але, дорогі батьки, завжди знаходьте компроміс, не будьте байдужими, навчіться слухати один одного. Адже від ваших слів та вашої поведінки певною мірою залежить репутація вашої дитини перед однокласниками. Чудова історія про покарання нахабних «мажорів», яка сталася у Львові, заставить задуматись кожного.
У школі, де вчиться дівчинка, батько якої є власником непоганого бізнесу, але нікому це не афішує (надалі батько-бізнесмен), група батьків вирішила поміняти в класі парти.
До слова, вони були в нормальному стані, приблизно такі:


Але захотілося нові. Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: ті, хто міг скинутися, і 7 чоловік відмовилися (банально немає зайвих грошей). Їх поставили перед фактом, що їхні діти будуть сидіти за старими партами. Коли батько-бізнесмен запропонував скинутися трохи більше і купити парти на всіх, то батьки покрутили пальцем біля скроні (типу «чому ми повинні за когось платити, немає грошей – нехай сидять за старими партами»).
У підсумку він взагалі відмовився скидатися. На його доводи, що це призведе до розколу класу на «бідних» і «багатих», його послали мало не відкритим текстом.
Нарешті настав день коли у клас завезли нові парти. Приблизно такі:


Чотири старі парти посунули в один кут, там утворилося типу гетто з учнів «жебраків». Мамочки сяяли. Коли батько-бізнесмен запитав їх, чи не нагадує їм це сюжет з Нашої Раші про платного і безкоштовного пацієнта, отримав відповідь: «Ні ну а що!? Можемо собі дозволити!»
Це тривало рівно 1 день. На наступний день коли всі прийшли в школу, виявили на місці старих парт нові.
Приблизно такі:


Плюс дитячі стільці. Приблизно такі:


В результаті батьки, які першими захотіли міняти парти, бігають і кричать, що це є дискримінація, що їхніх дітей принижують і що все повинно бути однаково. Водночас батько-бізнесмен дивиться на них і сміється.
На запитання одного з татусів «Нахрена ти це зробив?», він відповів: «Вважай, що це був соціальний експеримент. І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб в однієї частини дітей парти були краще, ніж в інших, ось і вийшло по-вашому!»
Байдужість вбиває, змінюйтесь.

Джерело: http://goruzont.blogspot.com/

, , , , переглядів: 1 896

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *