Позбавлення волі та громадські роботи за виставлену фотографію у «Facebook»

21.04.2017

Позбавлення волі та громадські роботи за виставлену фотографію у «Facebook»

Йдеться про виставлену фотографію маленького хлопчика, батьком, в соціальній мережі «Facebook», яку мати хлопчика оцінила як злочин та повідомила в поліцію. Дана ситуація склалася в Польщі, і це перший вирок такого типу. Справа тривала чотири роки й завершилась прийняттям рішення про позбавлення волі на три місяці та виконанням громадських робіт.
Що ж таке було зображено на фотографії? На світлині – голий хлопчик, якому всього два рочки, однією рукою тримається за статевий орган, а іншою простягає пляшку з пивом.
Після того, як мати заявила в поліцію, справа потрапила до суду. Спершу звинувачення відхилили з огляду на те, як йшлося у рішенні суду, що в батька не було обмежених батьківських прав. Хоча шанси на успіх після апеляції були невеликі, за справу взялася прокуратура та новий адвокат жінки. Суд позитивно розглянув апеляцію та ухвалив, що публікація фотографії вимагала згоди обох батьків. Тоді батько отримав покарання у формі шести місяців позбавлення волі та громадських робіт. Після наступної апеляції покарання зменшили до трьох місяців.


Дивлячись на дану ситуацію, хочеться сказати, що потрібно завжди думати, що ви пишете і які фото виставляєте в мережі інтернет, в тому числі й соціальних мережах. Адже наслідки можуть бути непередбачувані. І пам’ятайте – світлини, які ви оприлюднюєте якби для знайомих, можуть бути побачені та використані сторонніми особами.

Джерело: http://www.monitor-press.info/

, , , , , переглядів: 1 030

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *