Прем’єра нового формату на ТБ: дитяче талант-шоу

05.09.2017

Прем’єра нового формату на ТБ: дитяче талант-шоу

Талант-шоу

10 вересня о 18:30 телеканал «Інтер» презентує унікального формату для телебачення динамічне, видовищне дитяче талант – шоу “Круче всех” .

Головні учасники програми – наші неймовірно талановиті, унікальні, дивовижні діти. Насправді кожного  з них природа наділила  неординарними здібностями. І команда каналу вирішила показати своїх героїв. А нам є ким пишатися! В цьому талант-шоу між учасниками немає змагання. Тут немає суддів і немає переможених. Головне завдання проекту – показати наскільки талановиті наші діти, подарувати їм віру в себе і в нові перемоги.

Талант-шоу

Проект “Круче всех” – це адаптація суперпопулярного американського шоу телеканалу NBC Little Big Shots, який з успіхом пройшов вже в більш ніж десяти країнах світу. Українська версія ж має свої родзинки: на відміну від оригінального формату, де в кожному випуску представлений один маленький геній, в українській версії це знайомство відразу з шістьма дітьками з незвичайними здібностями. Діапазон талантів величезний: від стародавнього мистецтва малювання фарбами по воді і швидкісного складання кубика Рубіка до видатних досягнень в боксі, співах, природничих науках або … грі в більярд.

У ролі ведучих – Андрій доманський та Андрій Данилевич. Обидва – відомі тедлеведучі, люблячі батьки, спортсмени та інтелектуали з чудовим почуттям гумору.

Отже, не пропустіть 10 вересня о 18:30 на телеканалі «Інтер».

, , переглядів: 230

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *