Профільні школи Рівненського палацу дітей та молоді

18.05.2017

Профільні школи Рівненського палацу дітей та молоді

ПДМ – це найбільший реформатор серед подібних закладів держави: першим отримав статус Центру допрофесійної підготовки, і, з успіхом завершивши Всеукраїнський експеримент Міністерства освіти і науки України як експериментально-дослідний майданчик, на сьогодні – знову першим – став новим типом позашкільного закладу – навчально-виховним комплексом.

 

ПРОФІЛЬНІ ШКОЛИ ПДМ

 

Школа бізнесу – Цей підрозділ ПДМ активно працює над реалізацією напряму економічного навчання, здійснюючи профілізацію молоді, що є одним з головних завдань у вирішенні соціальних проблем.

 

Школа сучасної хореографії – Першою в західному регіоні України щодо професійної освіти і виховання в галузі сучасного хореографічного мистецтва стала створена у 1994 році Школа сучасної хореографії (ШСХ) ПДМ.

Безперечний освітній Бренд Рівненщини Школа Сучасної Хореографії – унікальне явище в країні. Педагогічним колективом ШСХ, відпрацьована авторська модель профільної школи допрофесійної підготовки та початкової професійної освіти.

 

Школа естрадно-вокального мистецтва створена у 1999 році і здійснює освітню діяльність за профілем «естрадний вокал». Впродовж 7 років учні опановують навчальні програми з: «Постановки голосу», «Сольфеджіо», «Музичної літератури», «Сценічного руху і акторської майстерності», «Загального фортепіано» та «Сольного співу».

 

Музична студія

 

Школа народного танцю – Ознайомлення дитини з традиціями національної культури та пізнання народного танцювального мистецтва здійснюється в Школі народного танцю  понад 20 років. В нашому регіоні,  Школа стала  центром   виховання та розвитку підростаючого покоління на взірцях народної хореографічної спадщини, а основою для її створення став ансамбль танцю «Дружба» Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

 

Профільна Школа спортивного танцю бере свій початок з підрозділу бального танцю школи української народної культури Палацу, і була створена 1992 році.  Школа має 5 ступенів трьох рівневого навчання з 9 річним терміном освіти в ній.  До складу школи входять навчальні групи, студії з однорічним циклом навчання різновікових дітей (8-13 років) та Зразковий ансамбль спортивного танцю «Ритм», який складається із кращих танцювальних пар різних вікових категорій і займається концертною діяльністю.

 

Спортивна школа східних єдиноборств

 

Школа інтелектуальних видів спорту в своїй історії налічує уже більше двох десятків років. За цей час з невеличкого гуртка виріс клуб, а згодом була створена школа, в якій працює вже не один тренер, а декілька педагогів та навчається щорічно близько двох сотень вихованців.

 

Спортивна школа художньої гімнастики

 

Профільна Школа образотворчого мистецтва ПДМ – освітня структура, яка готує дітей до свідомого вибору професії в галузі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, архітектури, дизайну. Як відділ, Школа існує з перших днів життя Палацу. Окремою структурою Школа образотворчого мистецтва стала в 1995 році. Педагогічний колектив – досвідчені педагоги, професійні митці, серед яких члени Спілки художників України, викладачі вищих навчальних закладів, відмінники освіти України.

 

Школа інформатики – це одна із форм реалізації програми соціального захисту дітей ї є складовою ланкою допрофесійної освіти Палацу. Тут діти різних вікових категорій мають можливість вивчати основи, спільні для всіх галузей застосування інформаційних технологій, щоб разом з навичками практичної роботи на комп’ютері отримувати необхідну базу знань для подальшого навчання та розуміння інформаційних процесів у сучасному суспільстві, виробництві, техніці та зв’язку.

, , , переглядів: 1 018

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *