Рівненські мами про вакцинацію

01.03.2017

Рівненські мами про вакцинацію

Наша публікація Рівненські медики розвінчують міфи про вакцинацію викликала значний резонанс та мала широке обговорення у соціальних мережах. Також у тих же коментарях мами хотіли почути відгуки інших мам про те, чи роблять вони щеплення.

Ось які думки рівнянок нам вдалося зібрати:

Влада: Правець, дифтерія, коклюш робили одну в 6 місяців, від поліомієліту рік тому робили, як результат маємо збільшені аденоїди, часто хворіємо. Після цього щеплення пішла така реакція, особисто я її не раджу.

Таня: Ми зробили два щеплення Пентаксимом. А зараз його немає, а є індійська вакцина. Пишуть, багато побічних реакцій вона викликає. І нам педіатр теж порекомендувала, якщо є можливість краще зробити Інфанрікс. Вона платна, повинна скоро бути в наявності.

Катерина: Чула про цю індійську вакцину. Нам сьогодні теж запропонували її, але робити точно не буду. Є платний Пентаксим, але коштує 750 грн. Тож краще заплатити і бути впевненою, що потім після цієї індійської не буде ніяких паралічів і побічних реакцій, як це буває. А лікарям, їм же треба щось казати, от і кажуть, що хороша і діти нормально реагують, а коли поспілкуєшся і почитаєш купу відгуків – то починаєш думати. Матусі, моя вам порада, краще не робіть те, в чому не впевнені, бо біди можна з цими вакцинами наробити такої, що все життя собі не пробачити!!!

Антоніна: Знайомі робили АКДП, реакція дитинки, капризує і тягне ніжку, але за 2-3 дні все минає. Це щеплення одне з найважчих, і такі побічні дії для неї норма, незалежно від виробника… але Індію я також не даю…

Елена: Пентаксиму, наче, ще немає. Тільки індійська вакцина. Не коліть її нізащо! Я он “по глупості” своїй дитині дозволила вколоти. Імунітет то вона виробить той самий, як і інші вакцини, але вже ну дуже важко переноситься.

, , , , , переглядів: 1 324

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *