Рівненських вагітних матусь запрошують у проект “Пузата мама”

08.08.2018

Рівненських вагітних матусь запрошують у проект “Пузата мама”

Вже восьмий рік поспіль стартує проект “Пузата мама”для вагітних рівненчанок. “Пузата мама-2018” у Рівному розпочне набір вже цієї осені.

Отже, всі бажаючі – майбутні мамочки можуть прийняти участь та заповнити анкету. Триватиме проект як завжди та закінчиться фінальною вечіркою. Проект “Пузата мама” хоче вкотре розповісти Рівному про прекрасні моменти батьківства. Про яскраві емоції, які переживають батьки в очікуванні малюка.

Вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток. Під час проекту мами активно приймуть участь у різних  конкурсах, тренінгах та майстер -класах. У програмі також буде зустріч із пологовим будинком. Де наші майбутні  матусі отримають безцінний досвід. Головна вимога для участі у проекті , щоб мама була повністю здорова, мала гарний настрій і перебіг вагітності був хорошим.

Взяти участь у проекті можуть усі рівнянки які очікують малюка  не раніше  жовтня 2018 року. Заявки приймаються до 10 серпня 2018 включно.Подати заявку можна через сторінку у ФБ. Також до організаторів за номером телефону: +380979674391 Оксана Кравець

, , , , , , , , переглядів: 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *