Рівненським школярам за креативне піклування про птахів подарують телевізор

06.12.2017

Рівненським школярам за креативне піклування про птахів подарують телевізор

У Рівному підлітків та молодь спонукають дбати про довколишнє середовище, а саме про птахів. Адже настала зима і птахам ой як не просто вижити в місті без підгодівлі мешканцями.
Вже в друге Громадська організація “Час-Дій” проводить у Рівному еко-проект для дітей і молоді “Happy birds Party» – «Щасливі птахи».

Умови ЕКО-ПРОЕКТУ:

Сформуйте творчий колектив власного класу та спільними зусиллями змайструйте найкреативнішу годівничку для птахів.

Зареєструйте виготовлену роботу. Принесіть її за адресою

ГО «Час-Дій»:

м. Рівне, вул. Шкільна, 2 (2 поверх)

(приміщення видавничого дому “ОГО”).

23 грудня о 13.00 годині завітайте на Майдан Незалежності у Рівному, де відбудеться веселе свято за участі співочих та танцювальних гуртів міста та найяскравіша подія заходу виставка годівничок, та визначення, методом загального голосування переможців в номінації «Найкреативніша годівничка».

Найкреативніша годівничка для птахів

Виконавці годівнички, котра набере найбільшу кількість голосів під час фестивалю “Happy birds Party»–«Щасливі птахи»  23 грудня 2017 року – у подарунок отримають сучасний телевізор від “Час-Дій”

Команда, що займе 2 місце, усім творчим колективом відвідає одну з піцерій міста,

3 місце –  переможцям подарує запас канцтоварів для всього класу.

Спеціальний приз у номінації «Найбільша кількість лайків» отримає команда, котра набере найбільшу кількість схвалень (лайків) у групі соціальної мережі фейсбук «Час–Дій»

-розмістивши фото годівнички  на сторінці ГО у Фейсбуці

Заключним етапом еко-проекту буде фестиваль годівничок що відбудеться 23 грудня  2017 року  (початок о 13 год.)  на Майдані Незалежності, та створення доповнення “ДЕРЕВА ПТАХІВ”, розміщеного поблизу кінотеатру “Україна”.

Проявіть креативність та творчий потенціал. Змайструйте годівничку для птахів та станьте переможцем еко–проекту «Happy birds Party». Ми віримо у ваші сили, саме ви можете допомогти птахам зустріти зиму та отримати супер призи.

Контактний номер: 098 95 77 215

, , , , , переглядів: 596

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *