Рівному бути серед основних центрів розвитку спорту у Західній Україні?

06.01.2018

Рівному бути серед основних центрів розвитку спорту у Західній Україні?

Проблеми у спортивній галузі має кожен регіон України, адже спорткомплекси, стадіони, спортивні школи будувалися ще за радянських часів, а міста яким поталанило отримати нові, можна порахувати на пальцях.

Так і Рівне, в цьому плані нічим не відрізняється від інших міст. Спортивні споруди знаходяться не в найкращому стані, кожен з низкою своїх проблем, а про багатостраждальний “Авангард” годі й говорити.

Проте, за словами високопосадовців надія в нашого міста є. Вже за декілька років, а точніше за два роки, планують завершити будівництво першої черги. Будівельні роботи мають розпочатися весною 2018.

розвиток спорту у Рівному

Для спорткомплексу вже виділена земельна ділянка, по вулиці Макарова.

До цього року окрім макету та виділеної земельної ділянки більше нічого не існувало. Ми виділили 1,5 млн грн на проект, який нині вже фактично пройшов експертизу. Це дозволяє нам працювати над фінансуванням будівництва першої черги, – зазначив керівник ОДА Олексій Муляренко.

Нині орієнтовна вартість першої черги складає 310 млн гривень. Ціну планують знизити під час тендерних торгів.

Всього заплановано три черги будівництва:

  • Першим має бути — Багатофункціональний зал для ігрових видів спорту
  • Другим на черзі — 50 метровий басейн.
  • Третім — льодовий палац

 Експертиза проекту вже практично пройдена. Я вже маю її номер і ми за крок до оголошення торгів, – зазначив директор департаменту з питань будівництва та архітектури РОДА Ярослав Мазярчук.

розвиток спорту у Рівному

Проект розробляло ДП “ДНІПРОМІСТО”, точніше рівненська філія підприємства.

При проектуванні спорткомплексу ми враховували всі сучасні вимоги для подібних споруд. Зал першої черги зможе приймати змагання міжнародного рівня. Висота стелі вище 15 метрів. Трибуни на 3000 глядачів, – сказав в.о. рівненської філії ДП “Дніпромісто” Роман Семенченко.

 

 

При будівництві першої черги виконають основну частину технічних питань – підключення теплопостачання, електрики, води, каналізації та інших комунікацій. Саме тому наступні етапи будівництва будуть дешевшими та простішими.

Заявлений термін експлуатації – 100 років при всіх вимогах експлуатації.

Важливо! Повністю збудований спортивний комплекс дозволить Рівному стати одним із основних центрів розвитку спорту у Західній Україні. 

І звісно про гроші. Чиїм коштом свято?:

Така сума непосильна обласному бюджету, тому залучатимуть і інші джерела фінансування. Як зазначили в обласній адміністрації, розмови ведуться із керівництвом Рівного, Рівненського району. Левову частку коштів хочуть отримати і з Державного фонду регіонального розвитку. Чималі шанси є і на те, що у бюджеті України виділення коштів на рівненський спорткомплекс буде вказано окремою строкою.

 

, , , , , переглядів: 228

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *