Роль батька у вихованні сина

04.01.2018

Роль батька у вихованні сина

Тато більшість свого часу проводить на роботі, та коли повертається, його зустрічає з розкритими обіймами маленький синочок. З часом син підростає, і відносини перестають бути такими ніжними і відкритими… Отже, як батькові правильно виховувати сина? 

як батькові виховувати сина

Багато мам говорять, що хлопчики краще слухаються тат, адже їх вони бачать рідше, чекають більше, і може здатися, що і люблять сильніше. Ні, просто любов різна: у мами вона безумовна (вона любить своє чудо-чадо завжди, без особливих досягнень з боку дитини і вимог з боку мами), а татову любов потрібно заслужити. Ось хлопчик і намагається досягнути її, більше слухається.

Батько більш вимогливий по відношенню до хлопчика, ніж до доньки. У синові батько бачить реалізацію своїх амбіцій, в ньому хоче втілити свої нездійснені мрії, свої нереалізовані задуми.

Тому синові купують велику машинку з пультом управління і вимагають грати тільки за правилами тата. З цієї причини хлопчика віддають в басейн, який йому зовсім не хочеться відвідувати.

Тати більш суворі з синами. Це повинна бути здорова, адекватна вимогливість, ставлення як до чоловіка – на рівних, але без перебільшень. Хлопчики, як і дівчатка, потребують одобрення, похвали. Нехай похвала буде не такою частою, але все ж вона має бути, як винагорода за старання і успіх. Відсутність будь-яких винагород (а добре слово батька куди більш важливо для хлопчика, ніж матеріальна річ) може послужити невпевненістю дитини в собі і своїх силах.

як батькові виховувати сина

Коли ж батько радиться з сином, враховує його думку, бере його з собою на чоловічі прогулянки (наприклад, риболовлю), вчить його, то у хлопчика «виростають крила» – він готовий старатися, він пишається батьком, починає поважати себе, стає впевненішим, стає чоловіком.

Як сказав Вінченцо Джоберті: «Батько повинен бути для своїх дітей другом і наперсником, а не тираном».

Джерело: ihappymama.ru

, , , переглядів: 640

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *